Medimagazin logo

Torununun cenazesini kutuda teslim alan dede, hastane yönetiminden şikayetçi oldu

Manisa'da kalp kapakçığı olmadığından gelininin karnında ölen 23 haftalık erkek torununun cenazesini kutuda teslim alan Yaşar Koç (65), hastane yönetiminden şikayetçi olarak, "Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı" dedi
Kaynak: DHA
Torununun cenazesini kutuda teslim alan dede, hastane yönetiminden şikayetçi oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Şehzadeler ilçesinde yaşayan 1 çocuk annesi Özlem Koç (39), 15 Eylül'de rahatsızlandı. 23 haftalık hamile olan Koç'un, kontrollerinde bebeğinin kalp kapakçığı olmadığından dolayı karnında öldüğü tespit edildi. Aynı gün Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde yatışı yapılan Koç'a, suni sancı verilerek doğum yapması sağlandı. Erkek bebek, hastanenin morguna kaldırıldı.

'Bisküvi kutusunda verdiler'

Dede Yaşar Koç, torunun defnedilmesi için cenazesini istedi. İddiaya göre Yaşar Koç'a, torununun cenazesi kutuda teslim edildi. Duruma tepki gösteren dede Koç, önce savcılığa, torununun defin işleminin ardından da Barbaros Şehit Özdemir Polis Merkezi Amirliği'ne giderek hastane yönetimi hakkında şikayetçi oldu. 

Koç, acısının 2 kat arttığını belirterek, "Torunumu bisküvi kutusunun içerisinde verdiler. Buna çok üzüldüm. Yazık, günah bize. Bunun bir çözümü olmaz ise belki de insanları çöp poşetine koyup verecekler. Bu ülkede hayvan hakları var, hiç olmasa torunumun da hakkı olsun. Cenaze torbası yoksa beni yönlendirebilirlerdi. Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı. Bu zamanda bisküvi kutusuna bir çocuğun konulması ağrıma gidiyor" diye konuştu. 

manisa
kalp kapakcigi
yasar koc
Yorum (3)
DRUZ
amca doğru söylüyor..
2
Cevapla
Adamın Biri
yaradan bebişe rahmetiyle muamele eylesin ve kederli ailesine sabırlar ihsan eylesin. gelelim pirincin taşlı tarafınaaa; her nedense, ceanzeyi "kutuda" teslimat yapan değil, "yönetim" şikayet ediliyor
Cevapla
hakan öztürk
normalde nasıl teslim ediliyor acaba .. tabut için çok küçük ..
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir