Medimagazin logo

Serbest bırakıldılar!

Samsun'un İlkadım ilçesindeki Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önünde 3 güvenlik görevlisini darbettikleri öne sürülen 3 kişi serbest bırakıldı
Serbest bırakıldılar!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SAMSUN - İlkadım ilçesindeki Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önünde 3 güvenlik görevlisini darbettikleri öne sürülen 3 kişi serbest bırakıldı.

Dün Adalet Mahallesi'ndeki hastanede yatan yakınlarını görmek için geldikleri sırada, acil servis önüne araç park etme meselesinden çıkan tartışmada hastanenin güvenlik görevlileri Can A, Cengiz U. ve yaklaşık 9 aylık hamile olduğu öğrenilen Melek Ö'yü darbettikleri iddiasıyla gözaltına alınan Ferhat D, Hüseyin D. ve Mustafa D'nin İlyasköy Polis Merkezi'ndeki işlemleri tamamlandı.

Bu kişilerden Hüseyin D. ve Mustafa D, polis merkezindeki işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Ferhat D. ise adliyeye sevk edildi.

Ferhat D, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

serbest
bırakıldılar!
Yorum (2)
drovuz
ne yorum yapılır ki.... yazıklar olsun
0
Cevapla
postenflamatuar
Hasta memnuniyeti her şeyden önce gelir bazı bakanlıklara göre. Mahkemeler de bunu anlamış ona göre karar veriyorlar. Her olayda bir bürokrat çıkar kimin en ufak bir hatası varsa bedelini sonuna kadar ödeyecektir diye laf söyler. Ya bu kişilerin bir suçu yok ya da o bürokratlarda palavra atma huyu var.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir