Medimagazin logo

Sağlık Bakanı Koca: 'Bakanlık olarak konunun etkin takipçisiyiz'

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından, Bahçelievler'de bulunan özel bir hastanede Dr. Fikret Hacıosman'ın silahlı saldırıya uğrayarak yaralanması olayına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Kaynak: DHA
Sağlık Bakanı Koca: 'Bakanlık olarak konunun etkin takipçisiyiz'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bakan Koca, açıklamasında, "İstanbul'da silahlı saldırı sonucunda meslektaşımız Dr. Fikret Hacıosman maalesef ağır yaralanmıştır. Sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin son halkası olan bu menfur hadise karşısında üzüntümüz tarifsizdir. Kendisine Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Sağlıkta şiddeti caydıracak ve suçluların en ağır düzeyde cezalandırılmasını sağlayacak düzenlemeler en kısa zamanda hayata geçecektir. İnanıyorum ki yeni yasama yılında bu husus TBMM'nin öncelikli gündemi arasında yer alacaktır. Bakanlık olarak bu konunun etkin takipçisiyiz." ifadelerini kullandı.

fahrettin koca
sağlık bakanı
sağlıkta şiddet
Yorum (9)
Ahmet Taha
Önceki bakanlarımız konunun yakından takipçileri oluyorlardı, büyük gelişme var artık bakanlığımız konunun etkin takipçisi "tam olarak ne demekse de" olacakmış.
5
Cevapla
r.yılmaz
tukendik... bilmem anlatabiliyor muyum Sayın Bakanım... biz hekimler tam bir tukenmislik içindeyiz, dışardan her nasıl gözüküyor sak da!
5
Cevapla
dr
Yüreklere su serptiniz. Biz de, acaba bakanlı takipçi olacak mı endişesindeydik Bu arada meslektaşımız vefat etti. Aman güzel takip edin.
6
Cevapla
Dr
Etkin yani. Adam öldū öldū.
9
Cevapla
İsimsiz
Doktorların silahlanma zamanı geldi. Hepsi ruhsatlı silah almalı .Bu işin başka yolu yok.
28
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir