Medimagazin logo

Park meselesi yüzünden doktoru demir şişle yaraladı!

Karacabey ilçesinde park meselesi nedeniyle çıkan tartışma sonucu bir doktoru yaraladığı öne sürülen zanlı, aranıyor.
Park meselesi yüzünden doktoru demir şişle yaraladı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BURSA-Alınan bilgiye göre, ilçe devlet hastanesinin bahçesinde Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları (KBB) Uzmanı Dr. Aydın Ceyhan ile 'park meselesi' nedeniyle tartışan İsmail Y. (27), görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre otomobilinden demir şiş alarak doktoru çenesinden yaraladı.

Dr. Ceyhan, görev yaptığı Karacabey Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olayın ardından hastane önünde basın açıklaması yapan Memur Sen ve Sağlık Sen İlçe Başkanı Fatih Alpaslan, saldırıyı kınadı.

park
meselesi
yüzünden
doktoru
demir
şişle
yaraladı!
Yorum (8)
aydın ceyhan
olay hastane önünde trafiği engelleyen ve hastaneye ulaşmamızı engelleyen bir şahıs tarafından gerçekleştirildi. kendisi denetimli serbestlikle ortalardaymış. olaya sonrası çeneme stür atıldı. şahıs ise serbest bırakıldı.
0
Cevapla
Dr.O.A
Çok geçmiş olsun, işin acı yanı bu şahıs size randevu almış olsun poliklinik hizmeti veremediğiniz için bird e şikayet etse sabimi, bimeri oralarada savunma vermekle uğraşırsınız. Yazıklar olsun bu sistemi kuranlar kul hakkına girdiniz umrunuzda mı bilemiyoruz.
0
Cevapla
m. murat
TR'de artık dağ hukuku işliyor. Bu hukuktan medet ummak ahmaklık ötesi...
0
Cevapla
Ahmet Bozdoğan
Geçmiş olsun.
0
Cevapla
postenflamatuar
Türkiyede Orman kanunu uygulanıyor. Suç işlemeye can atan, kendi dışındaki insanlara yaşam hakkı tanımayan, vicdanı olmayan kara ruhlar teşvik üstüne teşvik alıyor. Bunların tek terbiye yöntemi ağır cezalar iken devlet kanun ile ödüllendirir gibi serbest bırakıyor. Başbakana, Bakana, hakime savcıyı tweeter ile bile hakaret etsen kendini hapiste buluyorsun ama vatandaşa dar etsen bıçaklasan, tehdit etsen devlet seni serbest bırakıyor. Buna dikkat çekmeyen, bunu düzelteceğim diye proje sunmayan, hükümet, muhalefet partileri, tüm siyasiler, insan hakları demokrasi diye diye ekranları neredeyse çatlatan medya çalışanları ne işe yarar? şov yapmaya mı?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir