Medimagazin logo

Mardin'de 1000 araçlık hastane otoparkı hizmete girdi

Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde oluşan Trafik yoğunluğunu önlemek için yapılan yaklaşık bin araçlık otopark hizmete girdi
Kaynak: DHA
Mardin'de 1000 araçlık hastane otoparkı hizmete girdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde yaşanan trafik sorununu ortandan kaldırmak amacıyla yürütülen yaklaşık bin araç kapasiteli otopark çalışması tamamlandı. 

Vali Mahmut Demirtaş, beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile otoparkta incelemelerde bulunarak Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan’dan bilgi aldı. 

Otoparkın hizmete girmesiyle birlikte park sorununda rahatlama yaşanacağını belirten Vali Demirtaş, “Mardin’imizin artan nüfusu yanı sıra gerçekleştirilen sağlık yatırımlarıyla birlikte Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde trafik yoğunluğu oluşuyordu. Şehrimizde en önemli ihtiyaçlarımızdan birinin de otopark olduğunu her zaman söylüyoruz. Bu doğrultuda farklı noktalarda otopark projelerimizi yürütüyoruz. Hastane çevresindeki trafiği rahatlatmak ve park sorununu ortadan kaldırmak için yaklaşık 1000 araçlık otoparkı hemşehrilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

mardin egitim ve arastirma hastanesi
hastane otoparki
otopark
Yorum (1)
nevzat kulukçu
madri̇d'de di̇ye okudum bi̇r an ve medi̇magazi̇n'e olan i̇nancim yerler bi̇r oldu. sonradan tekrar okuyunca geri̇ isindim.
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir