Medimagazin logo

Konya'nın Genel Sekreteri değişti

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Görevine Operatör Doktor Gökhan Darılmaz getirildi. Darılmaz, kuruluşundan itibaren Beyhekim Devlet Hastanesi’nde yöneticilik görevinde bulunuyordu.
Kaynak: HAKİMİYET
Konya'nın Genel Sekreteri değişti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 2012 yılının Kasım ayında Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu, Şubat ayının başlarında bu görevden alınmıştı.

Bekerecioğlu’ndan boşalan görevi bir süredir Mustafa Parlayıcı vekâleten yürütüyordu. Sağlık Bakanlığı, Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine Operatör Doktor Gökhan Darılmaz’ın getirildiğini açıkladı.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi’nin kuruluşundan itibaren yönetici pozisyonunda görev alan Gökhan Darılmaz, yaptığı çalışmalarla kamuoyunun dikkatini çekmeyi başardı.

Op.Dr. Gökhan Darılmaz yarın göreve başlaması bekleniyor.

konya'nın
genel
sekreteri
değişti
Yorum (1)
erol
sayın yeni Genel Sekretere hayırlı olsun, fakat gördüğüm bazı yanlışlıklar var onu söylemek isterim, böyle yerlerde abartılı sayıda makam büro sekteri var buna bir örnek, ayrıca sekreterlik çalışanları Genel Sekreter veya Hastane yöneticileri görünce askeri ortamlarda olduğu gibi esas duruşa geçmesi hiç hoş değil, netice bu mevkiler sivil hizmet kuruluşları, abartıya gerek yok, mütevazi yönetim tarzları her zaman en iyi yöntemlerdir, umarım yeni Genel Sekreter bu hassas mevzulara dikkat eder, Kendisine ve ekibine başarılar...
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir