Medimagazin logo

Kocaeli'de doktor darp edildi

Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli doktor ile güvenlik görevlilerini darp ettikleri iddia edilen 10 kişi gözaltına alındı.
Kocaeli'de doktor darp edildi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İzmit merkezde, bir grup tarafından darp edildiğini öne süren ve alkollü olduğu öğrenilen Özcan A., arkadaşlarıyla Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne geldi.

Görevli doktorlardan tedavisinin yapılmasını isteyen Özcan A. ve arkadaşları, ''muayene için bekleyen hasta olduğunu, sırası gelince Özcan A.'un da tedavisinin yapılacağını'' söyleyen doktor Sırrı Yalçın'la tartışmaya başladı.

Bu sırada Özcan A.'un yakınları, Yalçın'ı ve kendilerini sakinleştirmeye çalışan güvenlik görevlilerini darp etti.

Hastaneye gelen polis ekipleri, gruba biber gazıyla müdahale etti. Hastane dışına çıkartılan ve olaya karıştıkları tespit edilen 10 kişi gözaltına alınırken, Özcan A. İzmit Seka Devlet Hastanesine sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kocaeli'de
doktor
darp
edildi
Yorum (6)
özcan altıtoprakl
Bakan öyle güzel açıklamalar yapıyorki tabii başbakanda. Toplumu hem geriyorlar hemde Dr a düşman ediyorlar. Artık çekilmez bir meslek haline geldi. Dr larda sessiz kalıyorlar sesimizi duyurmanın zamanı geldide geçiyor bile. İllah birkaçımız öldürüldükten sonramı sesimiz çıkmaya başlayacak. Neden susuyoruz. Tabipler odasınıda acilen görev başına. Bir gün iş işten geçecek ozamanda faydası olmayacak. Süresiz işbırakalım.
0
Cevapla
ümit kamacı
BEN BU DURUMUN KISA ZAMANDA DÜZELECEĞİNİ SANMIYORUM. ŞUNA BENZETİYORUM OLAYLARI: KISA VADEDE BU ULKEDE TRAFİK SORUNU ÇÖZÜLÜR MÜ?? HAYIR TABİİKİ. KAZALARDA HER GÜN 15-20 KİŞİ RUTİN OLARAK ADRES DEĞİŞTİRİYOR. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ BU KANTARIN TOPUZUNUN KAÇMIŞLIĞI DURUMU KISA VE ORTA VADEDE DÜZELMEZ.KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM. GERÇEKÇİ OLALIM. BENİM BİR ÖNERİM VAR: SAĞLIK ÇALIŞANLARI UZAK DOĞU DÖVÜŞ SANATLARINI ÖĞRENSİN. GERÇEKTEN KISA VADEDE YAPACAĞIMIZ BİR ŞEY YOK...ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI. ADAMA VURSAN BİR DERT VURMASAN BAŞKA BİR DERT. BEN LİSANSLI BOKSÖRÜM AYNI ZAMANDA ... GEÇENLERDE BIR HASTA BANA HAKARET ETTİ. KENDİMİ ZOR TUTTUM... BEN 178 CM. BOYUNDA 136 KG LIK BİR ADAMIM. YA ONA VURSAYDIM.NE OLURDU? SİZE SÖYLEYEYİM: ÖLÜRDÜ. PEKİ YA BENİ KİM KORUR VE SAVUNURDU. VURMADIM VE ONU MAHKEMEYE VERDİM. YA VURSAYDIM???????????????
0
Cevapla
gölgelice
Başlangıçta 1-2 kişi saldırırdı, sonraları 3-5 e çıktı; şimdi de 10 kişi olmuşlar. Bu iş "vurun kahpeye" mi gidiyor ne?
0
Cevapla
bedrettin alyamaç
pırıl pırıl doktorlarımıza uzanan o elleri once kıracaksın ondan sonra cezaların en büyüğü olan hadım edeceksin bak nasıl adam olurlar..........
0
Cevapla
Dr.M.K.
Gece kulüplerinde bile kapıdaki badigardın onayını almadan girmek isteyenlerin bir araba sopa yediğini okuyoruz. Yoğun acillerde de kapıda 4-5 tane badigartın, acilde sadece bu işe bakan bir sağlık memurunun öncülüğünde triyaj (!) yapması uygun olacak sanıyorum. Doktor başlangıçta direkt muhatap olmamalı böyle ömür törpüsü tiplerle!
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir