Medimagazin logo

KBB'cilerin acı günü... Prof. Dr. Hasan Nedim Arda hayatını kaybetti

Kulak Burun Boğaz uzmanı Prof. Dr. Nedim Arda geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti
KBB'cilerin acı günü... Prof. Dr. Hasan Nedim Arda hayatını kaybetti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kulak Burun Boğaz alanında 5000'e yakın ameliyat gerçekleştiren Prof. Dr. Nedim Arda geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış 23 makalesi bulunan başarılı KBB uzmanının, yarın saat 11:00'de Kocatepe Cami'sinde kılınacak namaz sonrası Cumartesi günü memleketi Kırklareli'ne defnedileceği bildirildi. 

 

Oyuncu Ceyda Düvenci Nedim Arda'nın cenazesine giderken sosyal medya hesabından paylaştığı yazının altına şu notları düştü:

"Ankara’ya doğru yoldayız... çok sevdiğimiz bir dostumuzu aniden ve çok erken kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz... düşünüp duruyorum yolda camdan bakarken... hayatı, mutluluğu, aşkı, derdi, koşturmaları, yetmeye çalışmalarımızı, ihmal ettiklerimiz... o yüzden yazdım size bu satırları... ölüm acı... zamansız ve erken olunca daha da acı..."

prof. dr. nedim arda
Yorum (2)
Atm
Çok erken bir kayıp,Allah rahmet etsin.Sevenlerinin başı sağolsun.
16
Cevapla
Dr.Cevdett
''Neylersin ölüm herkesin başında. Uyudun uyanamadın olacak. Kimbilir nerde, nasıl, kaç yaşında? Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.'' Emekliliğe zam, yıpranma payı, sağlıkta şiddet derken, tam da emeğinin tadını çıkaracakken filim birden kopuyor. Allah yakınlarına sabırlar versin. Hayat böyle bir muamma...
23
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir