Medimagazin logo

Kazaya yardıma giden sağlık teknisyeni yanarak can verdi

Kavak ilçesindeki trafik kazasında yanarak ölen kişinin kimliği tespit edildi. Hayatını kaybeden kişinin, Kavak'ta cenazeye katıldıktan sonra Samsun'a dönerken kazayı görüp yardım etmek için bulunduğu araçtan indiği öğrenildi.
Kazaya yardıma giden sağlık teknisyeni yanarak can verdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


Kavak Tepesi mevkisinde meydana gelen trafik kazasında yanarak yaşamını yitiren kişinin, sağlık teknisyeni 48 yaşındaki Muhsin Eş olduğu belirlendi.

SAMSUN-Muhsin Eş, yakını Recep Koyun'un kullandığı 55 LF 078 plakalı kamyonetle Kavak ilçesinde katıldığı bir cenaze töreninden Samsun yönüne geldiği sırada, Ahmet Kesici yönetimindeki 55 EK 546 plakalı otomobilin, önünde seyreden 55 K 5454 plakalı tırın dorsesine çarptığını gördü.

Muhsin Eş, eşi Hediye Eş ve kamyonettekilerle kazada yaralananlara yardım için bulunduğu araçtan indi. Kaza yapan araçlara ilerleyen Muhsin Eş ile Hediye Eş'e, arka arkaya giden Akın Durgun'un kullandığı 55 AAJ 34 plakalı kamyon ile Adem Yılmaz yönetimindeki 55 AAJ 35 plakalı kamyon çarptı. Bu sırada kamyonların çarptığı 55 EK 546 plakalı otomobil de alev aldı.

Kamyonlarla yanan araç arasında kalan Muhsin Eş, yanarak yaşamını yitirdi. Hediye Eş ise ağır yaralandı.

Kazaya karışan araçlarda yaralanan Ayla Yücel (48), Betül Durak (29), Gökçe Yücel (8), Ahmet Kesici (61), Adem Yılmaz (51), Akın Durgun (48), Mustafa Kiper (72) ve Mustafa Kaya çeşitli hastanelere kaldırıldı.

kazaya
yardıma
giden
sağlık
teknisyeni
yanarak
can
verdi
Yorum (1)
postenflamatuar
Allah'tan ikise de fedakar olan Muhsin Eş'e rahmet eşine acil şifalar dilerim. Yakınlarına ve sevenlerine sabır vermesini dilerim. Demekki trafikte kaza veya başka bir sebeple duran bir aracın önünde arkasında durmak büyük tehlike olup sadece o da çok gerekliyse banket tarafında ve yan kısmında durmak gerekiyor. Uyarıcı işaretler konmadan, ki acil durumlar için bunu kısa sürede başarmak mümkün değil, mümükünse kazalara yaklaşmamak lazım. Çünkü ülkemizde ne hız sınırlamlarına uyulur, ne hız sınırlamalarına uyumu arttıracak denetimler, düzenlemeler (kameralı gözetim vb ) adam gibi yapılır.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir