Medimagazin logo

Hatay'da tıp fakültesi öğrencileri, depremde ölen doktor ve tıp öğrencilerini andı

HATAY Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden mezun olan öğrenciler, mezuniyet töreninde, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden doktor ve tıp öğrencilerinin fotoğraflarıyla yürüdü
Kaynak: DHA
Hatay'da tıp fakültesi öğrencileri, depremde ölen doktor ve tıp öğrencilerini andı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerde hayatını kaybeden doktorları ve tıp öğrencilerini unutmadı.

 Tıp fakültesi öğrencileri, mezuniyet töreninde, depremde hayatını kaybeden tıp öğrencileri ve hekimlerin fotoğrafları ile yürüdü. Öğrenciler, mezuniyet yürüyüşünün ardından fotoğraflarının önüne karanfil bıraktı.

Bakan Koca: Rahmetle anıyoruz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da törenden görüntü paylaşarak, "Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde diploma sevinci ile artık aramızda olmayan öğrenci ve hekimlerimiz için duyulan üzüntü bir aradaydı. Depremde hayatını kaybeden arkadaşlarımızı rahmetle anıyoruz" ifadelerini kullandı. 

hatay
tip ogrencileri
doktor
deprem
Yorum (1)
se
bi̇li̇mi̇n ,kanunlarin uygulandiği bi̇r ülke olsa bi̇nalarimiz sağlam olur, bu genceci̇k meslektaşlarimiz/i̇nsanlarimiz hala yaşiyor olurdu. umursamazlik ve populi̇zm gün geli̇yor en sevdi̇ği̇mi̇z i̇nsanlarin canina malolabi̇li̇yor, bi̇zde buna kader deyi̇p geçi̇yoruz!
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir