Medimagazin logo

Hastanenin acil servisinde milli maç heyecanı

Konya Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin acil servisinde Milli maç heyecanı yaşandı
Hastanenin acil servisinde milli maç heyecanı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Konya'da Konya Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne çeşitli sağlık problemleriyle gelen hasta ve hasta yakınları, hastanenin acil servisinde bulunan televizyondan Türkiye-Hollanda maçını izledi. Bazı hastalar ise tahlil sonuçlarının çıkmasını milli maçı izleyerek bekledi.

 

Konya Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servisi'ne çeşitli sağlık sorunlarıyla gelen hasta ve hasta yakınları, aynı saatlerde 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5'inci maçını Hollanda ile yapan Milli Takım'ı burada bulunan televizyondan izledi. Acil servis bekleme salonundaki tüm koltukları dolduran hasta yakınları ile bazı hastalar, tahlil sonuçlarını ve işlemlerinin bitmesini karşılaşmayı izleyerek bekledi.

hastanenin
acil
servisinde
milli
maç
heyecanı
Yorum (3)
hbö
şifreli yayınlara da abone olursanız, hastanenizde poliklinik sayınız acayip artar. hem hastanenin geliri artar, hem de iyi performans olur.
0
Cevapla
halim harap
Ne kadar acil olduklarını da ortaya koymuş oldular. Tıpkı Yılbaşı akşamında acilin bomboş olması gibi.
0
Cevapla
ismail bozkurt
Bakanlığımız neden bu kadar acil başvurusu var bunu çözeceğine, cumartesi pazar aile sağlığı merkezlerini açalım, aile hekimlerini acilde çalıştıralım gibi çözümlerle bu hastaların hepsinin işini görmek için uğraşıyor, hasta acil değilse ve acilde işini daha rahat gördürüyor ise acil olmasa bile acile başvuruyor, önce bunu çözmeli, acilde performans uygulamasını kaldırırsanız acil hekimi acil vakalar dışında hasta bakmayacaktır, hastalarda zamanla buna alışacak acil olmadıkça acil servise gelmeyecektir.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir