Medimagazin logo

Gördes Devlet Hastanesi yeni binasında hizmet vermeye başladı

Gördes Devlet Hastanesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından toplu açılış töreninde açılışı yapılan yeni binasında hizmet vermeye başladı.
Gördes Devlet Hastanesi yeni binasında hizmet vermeye başladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Hastane başhekimi Op. Dr. Berent Gürkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada 35 yatak kapasiteli hastanenin 5 Eylül 2011 tarihinde temelinin atılmış olduğunu hatırlattı.

Gürkan, şunları söyledi:

"Cumartesi günü sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Manisa'daki toplu açılış töreninde açtığı yeni 35 yataklı hastane binamıza taşındık. Bugünden itibaren toplam 10 poliklinik olmak üzere halkımıza hizmet vermeye başladık. Hastanemizin bazı eksiklikleri olabilir, bunları da birkaç ay içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Eksik olan doktorlarımıza gelince halkımız hiçbir şekilde endişe etmesin çeşitli dallarda hizmet verecek olan doktorlarımız en kısa süre içerisinde hastanemizde göreve başlayarak halkımıza tam kadrolu hizmet verecek."

Başhekim Gürkan, hastanenin yapılmasında emeği geçen belediye başkanı ile Manisa milletvekillerine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Hastanenin 25 yatak kapasiteli eski binasının ise Manisa Ruh Sağlığı Hastalıkları ve Hastanesi'nin ek binası olarak hizmet vereceği öğrenildi.

gördes
devlet
hastanesi
yeni
binasında
hizmet
vermeye
başladı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir