Medimagazin logo

Giresun’da bir doktor Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı

Giresun Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından Doç. Dr. Ahmet B.S. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten tutuklandı.
Giresun’da bir doktor Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından Ahmet B.S. tutuklandı. Uzun zamandır Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) doktoru olarak görev yapan Opr. Dr. Ahmet B.S., sosyal medyadaki grup yazışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a galiz küfür içerikli sözleri nedeniyle hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklandı.

Polis tarafından gözaltına alınan doktor, soruşturmasının ardından Adliye'ye sevk edildi. Sarısoy, Giresun Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

hakaret
cumhurbaşkanı
Yorum (2)
Hasan Akdemir
Koskoca adamların sosyal medyada küfrederek böyle rezil durumlara düştüğünü görmek ülkemiz için de insanlık için de ne büyük acı.
20
Cevapla
lokman hekim
Uykumuzda sayıklasak dahi içeri tıkcaklar nerdeyse. Hatta niyet okumayla "sen şunu ima ettin" diye,..! Batılı gelişmiş toplumlar Mars'ta koloni kurmadan falan konuşuyor, yıl olmuş 2020 konuştuğumuz şeylere bakın. İnsan duygusal bir varlıktır, öfke patlaması yaşamış olabilir, hakaret ve küfür bence suç olmaktan çıkarılmalı (iftira hariç). Suç olsa dahi cezası hapse tıkma olmamalı 21. yüzyıla yakışmıyor bunlar. Artı, CB sıfatına değil, partin genel başkanı sıfatına söylemiştir belki. işlerine gelmiyor tabi... yargıçlar da affetmiyor tabi, ya korkularından ya da yaranmak için... kimse kimseyi kandırmasın.
23
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir