Medimagazin logo

Doktorun kazası: Otopark 6 aydır tadilatta

Kayseri'de, görev yaptığı hastane önünde hafif ticari aracın çarpması sonucu ağır yaralanan doktorun iş arkadaşları, kazanın yaşandığı yolu trafiğe kapattı.
Doktorun kazası: Otopark 6 aydır tadilatta
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Dün doktor Seçkin Çetinkaya'nın yaralandığı kazaya ihmallerin neden olduğunu öne süren bir grup sağlık çalışanı İnönü Bulvarı Hastane Caddesindeki Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde toplandı.

Kazanın yaşandığı yerde yolu trafiğe kapatan grup adına açıklama yapan Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Kayseri Şube Başkanı Orhan Karakaya, sürücülerin daha dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Hastane içerisinde bulunan personel otoparkının 5-6 aydır tadilat nedeniyle kapalı olduğunu belirten Karakaya, şunları kaydetti:

"Buradan yetkililere seslenmek istiyorum. Herkes işini zamanında yaparsa kaza riskleri azalır. Bizim otoparkımız 5-6 aydır tadilat bahanesiyle kapalı. 3-4 ayda çok katlı binaların yapıldığı bir dönemde bu işin bu kadar sürmesi bizi düşündürüyor. Arkadaşlarımız araçlarını başka yerlere bırakıyor, ordan buraya gelmeye çalışıyor. Bu sorun da kazalara davatiye çıkarıyor. Kardeşimiz bugün ayakta olsaydı hastalarını tedavi edecekti. Ama bir ihmal yüzünden bugün yaşam mücadelesi veriyor."

Doktor Seçkin Çetinkaya, dün görev yaptığı Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçmek isterken, hafif ticari aracın çarpması sonucunda ağır yaralanmıştı.

doktorun
kazası:
otopark
6
aydır
tadilatta
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir