Medimagazin logo

Doktoru moral konseri vermişti: Kanser tedavisi gören hemşire hayatını kaybetti

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde kanser tedavisi gören hemşire Nurhan Altuk, son günlerini oğlu ve doktoru tarafından verilen moral konseriyle geçirmişti. Kanser hastası Altuk, hayatını kaybetti.
Kaynak: İHA - Ali Furkan Çetiner - Mısra Ezginur Göçer
Doktoru moral konseri vermişti: Kanser tedavisi gören hemşire hayatını kaybetti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Eskişehir’de yaşayan ve bir kamu hastanesinde hemşire olan Nurhan Altuk, son evre kansere karşı yaşam mücadelesi veriyordu. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Altuk’a moral için oğlu Oğuzhan Mert ve doktoru Coşkun Kaya, hastane odasında adeta konser vermişti. Oğlu ve doktoru tarafından moral olması için konser havasındaki hastane odasında İHA mikrofonlarına konuşan Altuk, dün öğlen saatlerinde hayatını kaybetti. Nurhan Altuk’tan geriye hastane odasında çekilen haber görüntüleri kaldı.


Kanser tedavisi gören hemşireye, doktoru ve oğlundan moral konseri


“Nurhan Hanım’ı kaybetmek farklı bir üzüntü yaşattı”

Tedavi gördüğü Eskişehir Şehir Hastanesi’nde yatarak tedavi gören Nurhan Altuk’u kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Doç. Dr. Coşkun Kaya, şu ifadeleri kullandı:
“Bizim için diğer hastalarımızdan daha farklıydı. Gerek biz sağlık çalışanları olarak, gerekse ailesi son günlerini güzel geçirmesi için yoğun çaba gösterildi. Son günlerinde moral bulabileceği her şeyi sunmaya çalıştık. Normalde her hastalarımızı kaybettiğimizde üzülüyoruz, fakat Nurhan Hanım’ı kaybetmek farklı bir üzüntü yaşattı.”

hemşire
kanser tedavisi
moral konseri
nurhan altuk
Yorum (1)
Nilgün Yalçın
Huzura kavuştu, acıları dindi artık. Onu mutlu edenlerin yüreğine sağlık. Yakınlarına, tanıyanlarına sabır diliyorum.
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir