Medimagazin logo

Doktora sahte rapor suçlaması

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde hakkında 16 ayrı soruşturma yürütülen İ.Ö.'nün ağır kanamalı bir hastayı 3 saat beklettiği ve ölümüne neden olduğu ortaya çıktı. Ö.'nün olayı örtbas etmek için sahte rapor düzenlediği belirtildi.
Kaynak: BUGÜN
Doktora sahte rapor suçlaması
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Düzce Üniversitesi akıl almaz iddialarla çalkalanıyor. Doktorlara kötü muamele ve taciz iddiaları nedeniyle, oy birliği ile  Anabilim Dalı Başkanlığı'ndan atılmasına karar verilen İ.Ö.'nün ağır kanamalı bir hastayı üç saat bekleterek ölümüne neden olduğu iddia edildi. Ö.'nün ise hemşire ve asistanlara baskı yaparak susturduğu ve hastanın iç kanamadan öldüğü izlenimi verdiren sahte rapor düzenlediği kaydedildi.

KAN KAYBINDAN ÖLDÜ

İddiaya göre doğumdan sonra kanaması durmayan S.G isimli hasta Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne acil yatırıldı. Kanaması bir türlü durmayan S.G, 3 saat boyunca acil serviste bekletildi. Hastane giriş kayıtlarında hastanın tüm bilgileri kaydedildi. Hastanın sürekli kan kaybettiği ve derhal ameliyat edilmesi gerektiği belirtildi. Ancak, gece icapçı tek doktor olan Ö., 3 saat sonra hastaya müdahale ederek ameliyat etti. Tüm uğraşlara rağmen hasta ağır kan kaybından hayatını kaybetti.

doktora
sahte
rapor
suçlaması
Yorum (1)
boş sallama haber belki karşı taraf haklıdır hemen linç et. ideaa dediğin nedir ki tek ayak üstünde biri hakında 10 idea atabilirim
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir