Medimagazin logo

"Doktor özür dilerse atlamaktan vazgeçerim!"

Bursa'da tedavi olmak için gittiği hastanede doktorla tartışan şahıs, bir binanın 10.katına çıkarak intihar etmek istedi. Doktorun olay yerine gelip özür dilemesi üzerine intihar etmekten vazgeçeceğini söyleyen şahıs ikna edilemedi. Polis tarafından görevinden alınarak olay yerine gelen doktor da şahsın küfür ettiğini öne sürerek, özür dilemekten vazgeçti. İntihar etmek isteyen şahıs, polisin 3 saatlik iknası sonucu vazgeçti.
"Doktor özür dilerse atlamaktan vazgeçerim!"
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bursa'da meydana gelen bir intihar girişimi fıkralara konu olacak cinsten. Edinilen bilgiye göre olay, Merkez Yıldırım ilçesi Ankara Yolu üzerindeki 10 katlı bir apartmanda meydana geldi. 49 yaşındaki Edirneli Kader Umutlu tedavi için hastaneye gitti. Rahatsızlığından dolayı tedavi olmak isteyen şahıs, iddiasına göre görevli doktorla tartıştı. Bunun üzerine acil serviste görevli pratisyen hekime kızan Umutlu, intihar etmek istedi. Bir şahsın çatıda bağırması üzerine olayı gören vatandaşlar, olay yerine polis, itfaiye ve sağlık görevlilerini çağırdı. İnşaat halindeki binanın çatısından sarkan ve herkesin yüreklerini ağzına getiren şahsın psikolojik sorunlarının olduğu bildirildi.

"DOKTOR ÖZÜR DİLERSE, VAZGEÇERİM"
İntihar etmek isteyen şahsın yanına gelen polis ekipleri, Kader Umutlu'nun talebi üzerine şaşkına döndü. Şahıs, tartıştığı doktorun gelip, özür dilemesi durumunda intihardan vazgeçeceğini söyledi. Bunun üzerine polis ekipleri, acil serviste görev başındaki doktoru olay yerine getirdi. Bu sırada Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri, şahsın atlaması ihtimalini göz önünde bulundurarak, iki adet hava yastığı açtı. Olay yerine gelen doktor ise, itfaiye sepetine bindirilerek, Kader Umutlu'nun yanına getirildi.

DOKTOR ÖZÜR DİLEMEKTEN VAZGEÇTİ
Bu sırada şahıs, doktorun megafonla kendisinden özür dilemesini istedi. Doktor ise şahsın tavırlarından dolayı özür dilemekten vazgeçti. Sinirli olduğu gözlenen doktor, "Can diyorsunuz da yarın da bu işin sansasyonu bize geliyor. Adam bize küfür ediyor. Ben bağırmayacağım. Ben gidiyorum. Ben gidince bağırın. Konuşulacak bir şey olsa eyvallah. Atıyorsa atsın, alıyorsanız alın. Ben gelmeyeceğim. Yapacak bir şey yok" dedi.

POLİS İKNA ETTİ
Şahsın intihar girişimini gören vatandaşların rahat tavırları ise dikkat çekti. Vatandaşların kimisi parkta kimisi evinin balkonundan intihar girişimini izledi. 3 saat boyunca çatıda intihar girişimini sürdüren şahıs, polis ekiplerinin ikna çabası sonucu intihardan vazgeçti. İtfaiye ve polis ekipleri tarafından indirilen Kader Umutlu, "Sadece doktordan dolayı. O doktordan dolayı kaynaklanıyor. Küfür etti bana. Gururumu kırdılar" diye konuştu.
Olayın ardından gözaltına alınan şahıs, ekip otosuna bindirilerek emniyete götürüldü.

"doktor
özür
dilerse
atlamaktan
vazgeçerim!"
Yorum (22)
acilci
Doktor özür dilememiş.Merak ediyorum neden kendini atmamış.
0
Cevapla
üç harfli
Al işte, gel de bu doktorları dövme!
0
Cevapla
drburcu
Doktorun tavrını çok beğendim ben olsam ben de aynı şeyleri yapardım.
0
Cevapla
postenflamatuar
Aslan doktor çıktı bizim meslektaş. En iyisini yapmış. Beyefendi küfür edecek sonra özür dilettirecek, yok öyle maskaralık. Atlayorsa atlasın. Psikiyatrik problemi varsa polis eşliinde tedavi olsun. Artık hekimlerin de hastaları bir düşman gibi gördüğü yavaş yavaş olaylardan ortaya çıkıyor. Tek taraflı düşmanlık mutlaka karşı tarafı da düşman olmaya zorlar.
0
Cevapla
Gamze Bahar
Helal olsun o doktora, kendisine hakaret edene karşı gösterdiği dik duruşu için tebrik ederim
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir