Medimagazin logo

Devlet Bahçeli: Bizim derdimiz TTB'ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanlarıdır

MHP lideri Devlet Bahçeli bugünkü yaptığı grup toplantısında daha önce gündme getirdiği 'TTB kapatılsın' cümlesini tekrar gündeme getirdi
Devlet Bahçeli: Bizim derdimiz TTB'ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanlarıdır
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylar sonra partisinin grup toplantısında milletvekillerine hitap ediyor:

İnsanlık çok tehlikeli bir musibetin tahribatı altındadır. Bu musubet insandan insana bulaşan virüstür. Koronavirüs salgını, hayatın akışkanlığını bozmakla birlikte, siyasetten ekonomiye, sanattan spora pek çok alanda olumsuz tesirlerini göstermektedir. Bugüne kadar hiç tecrübe edilmeyen ağır bir yük insanlığın omuzlarındadır. Vahim hastalığın nerede ve ne zaman bir bedene tutunacağı belirsizliği devam etmektedir. Bize düşen telaşa kapılmamaktır. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulumuzun tavsiye ettiği kurallara riayet etmektir.

Hiçbir insanımızın hayatı riske atılmamalıdır. Dünya tarifi ve tanımı muhtevalı bir şekilde yapılamamış bir seyrü seferin içindedir. Ne getirip ne götüreceğini ön görmek mümkün değildir. Türkiye bu badireyi en az hasarla, en az kayıpla atlatacaktır. Bugüne kadar yapılanlar, bundan sonrası için güven vermektedir.

"TTB KAPATILSIN"

Bilim Kurulumuz bazı çatlak seslere rağmen meseleye hakimdir. Doktorlarımıza, hemşirelerimize ve sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Kardeşlerimizin haklarını ödememiz mümkün değildir. Doktorlarımızı incitecek, morallerini zayıflatacak bir niyetin kafamızda belirmesi bile söz konusu değildir.

Sağlık Bakanlığı'nın verileri üzerinden şüphe oluşturmaya çalışanlar müfteri korosu, yalan makinesidir. Bizim derdimiz TTB'ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanlarıdır. Bu nedenle TTB kapatılsın diyorum.

Hiç kimse öküz altında buzağı aramasın. CHP Genel Başkanı ve sivri zekalı CHP'liler iftira kapılarını başka yerde açsın. TTB'ye kimin seçildiğini nihayetinde herkes görmüştür. Hükümet başarılı bir şekilde korona ile mücadele ederken, gerçekleri çarpıtanlara göz yumamaz, hareketsiz kalamazdık. Attığımız bir taşla aynı dalda tüneyen birden fazla kuş havalanmıştır.

Kılıçdaroğlu'na tavsiyem, en iyi yaptığı işte ustalaşması, yeni bir deste alarak zilletin diğer ortaklarıyla oturmalarıdır. Bizim kağıda, küreğe ayıracak vaktimiz yoktur. İnsan sevgisi Allah'ın bir lütfudur.

devlet bahceli
ttb
Yorum (2)
Aytaç Boz
Sayın Bahçeli bu bilginin altını doldurmalıdır.Madem böyle kişileri tespit etmişler,isimleri ve işledikleri kusurları tek tek söyleyip deşifre etmelidir..Cevap bekliyoruz..
6
Cevapla
mesleki
Başka gündemi yok sanırım sayın Bahçeli'nin.Mesela görevi başında kaybettiğimiz sağlık çalışanlarının görev şehidi sayılması, sağlıkta şiddet, çalışma koşulları emekliliğe yansıyan düşük temel maaşlar gibi konularda söyleyecek sözü yok mu? Veya ülkenin ekonomik durumu ile ilgili. TTB ne zamanki açıklanan vaka hasta sayılarının gerçek rakamlar olmadığını söylemeye başladı hedef tahtasına oturtuldu.Sonuçta kim haklı çıktı? TTB yönetimi 12 kişi varsa bir suçları savcılar var mahkeme var.Kişi suçlu olur kurum değil. TTB kapatılsın demek 165.000 hekimi suçlamaktır.Hekimler mesleki dayanışmadan uzaklaşsın çatısız kalsın demektir.
13
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir