Medimagazin logo

Berna Laçin ameliyat oldu: 'Çok nadir gözüken bir vaka, bunu ders olarak da okutacağız'

Geçtiğimiz günlerde acil ameliyat olması gerektiğini duyuran ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabında ameliyat sonrası sağlık durumunu paylaştı.
Kaynak: ntv.com.tr
Berna Laçin ameliyat oldu: 'Çok nadir gözüken bir vaka, bunu ders olarak da okutacağız'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Oyuncu Berna Lalçin, geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle oyunlarını iptal etmişti ve acil ameliyat olması gerektiğini açıklamıştı. 

Laçin ameliyat sonrası sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında konuştu.

İşte Laçin'in açıklaması:

"Ameliyat sonrası Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu geldi ve hocamız durumu şöyle açıkladı: Ameliyat 9 saat sürdü ve çok zor bir ameliyattı, sırtta, omurlar arasından çıkan disk omurilik zarını yırtmış ve içeri batmış, aşırı kemikleşmiş, karşısında da benzer bir disk daha çıkmış o yüzden ameliyat çok uzun sürdü. Onları temizleyip aldık, üç omura toplam altı tane vida yerleştirip plaka ile kapattık. Çok çok nadir gözüken bir vaka, bunu ders olarak da okutacağız. Omuriliğin kendini tamir etmesi için bir hafta 10 gün hastanede yatağa bağlı kalacak, hiç kalkmayacak, kendini iyice tamir etsin ondan sonra oturtup yürütürüz. Ameliyat çok başarılı geçti, yürümen mucize zaten o halde bu kadar süre nasıl idare ettin o ayrı hikaye."

Laçin sözlerine "Arayan soran tüm dostlara çok teşekkür ediyorum. Ziyaretçi kabulünden Azmi hoca pek hoşlanmıyor. Yanımda olduğunuzu biliyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. İyi günlerde buluşmak üzere…" diye devam etti.

"Çok acil ameliyata girmek zorundayım."

Laçin, acil ameliyat olması gerektiğini şu sözlerle duyumuştu:

"ACİL AÇIKLAMA. Kul kurar kader gülermiş. Bu akşam şahane bir organizasyon için Pamukkale’de tek kişilik oyunumu oynayacaktım. Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım. E bunca yük ve baskı elbet kendini bedende de baskı olarak gösterecekti, ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Tüm seyircilerden çok çok özür diliyorum. İyi günlerde görüşmek üzere, o güne kadar dualarınızı beklerim. Sevgiler, saygılar.

Not: Biliyorum çok kişi arayacak ama şimdi açamıyorum çünkü doktorlarla görüşüyorum. Kusura bakmayın ve merak etmeyin olsun bitsin hepinizin bir kahvesini içerim"

berna lacin
ameliyat
prof dr azmi hamzaoglu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir