Medimagazin logo

BDP grup toplantısında Canan Karatay’a tepki

BDP grup toplantısında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Ertuğrul Kürkçü, 'Kocaman adamlar, kadınlar, profesörler, yöneticiler akıllarını kaybetmiş' dedi.
 BDP grup toplantısında Canan Karatay’a tepki
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Dolandırılan ünlü Prof. Dr. Canan Karatay’ı eleştiren Ertuğrul Kürkçü, “Son haftaların dolandırıcılık olaylarına bir bakın. Kocaman adamlar, kadınlar, profesörler, yöneticiler akıllarını kaybetmiş, kendilerine gelen bir telefon ile devletin gizli işlerine ortak olduklarını sanarak ellerinde avuçlarında ne varsa hiçbir teminat aramadan, çuvallara çantalara koyup, parklara bahçelere emanet ediyorlar ki, devlet terörün başını ezsin diye. Hay başınıza terör kadar taş düşsün, böyle akıl olur mu? Herkesin kendisini devletin gizli bir ajanı olarak görmeye başladığı böyle bir dünya, sıradan insanların sahici rüyalarının yerini alabilir mi? Herkes, aslında sizin de bir terörist olabileceğinizi düşünüyor ve kendisine gelen bir telefon ile bugüne kadar neyin var neyin yok biriktirmişsin, bir dolandırıcının eline teslim etmekten kaçınmıyorsa bu toplumun sağlıklı olduğu söylenebilir mi? Bu sağlıksızlık, bu paranoya, bu ahmaklık ancak bir savaş tarafından yaratılabilir” dedi.

bdp
grup
toplantısında
canan
karatay’a
tepki
Yorum (2)
hasan ekim
Bütün bunlara neden olanların pişman olup halktan özür dileyeceklerine kurbanları suçlaması da galiba bizim ülkemizde görülür. Zaten ırkçılığa karşıyıp deyip sosyalist olduğunu söyleyen birinin ırkçılığa dayalı siyaset yapan ve insan öldürmek kaçırmak da dahil her türlü pisliği mübah gören bir fırkacılıkta bulunması da abes değil mi?
0
Cevapla
A.K.
Sizin keyfiniz gıcır ne diye konuşuyorsunuz?Size bu devletin en tepelerinden bile sahip çıkılıyor artık.Gariban vatandaşın korkması da mı suç oldu?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir