Medimagazin logo

Ayvalık'ta 90 yaşındaki doktora 60 yıllık hizmet plaketi

Balıkesir Tabip Odası, Ayvalık ilçesinin en eski doktorlarından Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı 90 yaşındaki Ahmet Büküşoğlu'na 60 yıllık hizmet ödülü verdi
Ayvalık'ta 90 yaşındaki doktora 60 yıllık hizmet plaketi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BALIKESİR - Balıkesir Tabipler Odası, Ayvalık ilçesinin en eski doktorlarından Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı 90 yaşındaki Ahmet Büküşoğlu'na 60 yıllık hizmet ödülü verdi.

Balıkesir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Fikret Şahin ve oda yönetimi, Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı 90 yaşındaki Ahmet Büküşoğlu'nu, Çamlık-Sefa mevkisinde bulunan evinde ziyaret etti.

Büküşoğlu, 60 yıllık hizmet hayatındaki tecrübelerini genç meslektaşlarıyla paylaştı. Doktorluğun özveri ve sevgiyle yapılması gerektiğine işaret eden Büküşoğlu, "Genç doktorların başarılı olabilmelerinin sırrı, mesleklerini ve hastalarını sevmelerinden geçiyor" dedi.

Ahmet Büküşoğlu, genç doktorlara uluslararası yayın yapan ve tıp alanındaki yenilikleri anlatan en az bir dergiye abone olmalarını tavsiye etti.

Şahin ise tıp alanında 60 yıl süresince başarılı çalışmalar yapan Dr. Ahmet Büküşoğlu'nu ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Doktorlar arasında son zamanlarda iletişim ve dayanışma konusunda kopuklukların olduğunu savunan Şahin, "Bugünlerde Ahmet Büküşoğlu ağabeyimizin anlattıkları bizim için önemliydi. Bu yüzden de çok mutluyum" açıklamasında bulundu.

ayvalık'ta
90
yaşındaki
doktora
60
yıllık
hizmet
plaketi
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir