Medimagazin logo

Ankara valisi, sağlık çalışanlarına saldıran magandalara tepki gösterdi: Hak ettikleri karşılık verilecek

Ankara Valiliği, Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yaralı yakınları ile hastane çalışanları arasında çıkan tartışmanın fiziki saldırıya dönüşmeden önlendiğini, sorumlular hakkında adli tahkikat başlatıldığını açıkladı.
Kaynak: Sözcü
Ankara valisi, sağlık çalışanlarına saldıran magandalara tepki gösterdi: Hak ettikleri karşılık verilecek
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Keçiören ilçesi Osmangazi Mahallesi’nde çıkan silahlı kavgada tabanca ile vurularak yaralanan Fırat Ö. ve Ahmet Ö. kardeşler, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ahmet Ö., doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Fırat Ö. ise tedaviye alındı. Fırat Ö. ve Ahmet Ö’yü görmek isteyen yakınları ile hastane çalışanları arasında tartışma çıktı. İki kardeşin yakınları, sağlık çalışanlarına fiziki müdahalede bulanmaya kalktı.


Sağlık çalışanları linçten barikat kurarak kurtuldu! İşte görüntüler!


Sağlık çalışanları kapıyı kapatıp, arkasında barikat kurarak saldırı girişimine direndi. Bu sırada güvenlik görevlileri yaralıların yakınlarını dışarıya çıkardı.

TAHKİKAT BAŞLATILDI

Ankara Valisi Vasip Şahin, saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada, “Silahlı bir kavga sonucu Keçiören Eğitim  Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıları görmek isteyen hasta yakınları ile hastane çalışanları arasında çıkan tartışma fiziki saldırıya dönüşmeden görevlilerimizle önlenmiş olup sorumlular hakkında derhal adli tahkikat başlatılmıştır. Fedakar sağlık çalışanlarımıza yönelen her türlü saygısızlık ve şiddeti kınıyorum. Faillerin hak ettikleri karşılığı bulacaklarından kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

ankara valisi
vasip sahin
saglik calisanlari
silahli kavga
kecioren egitim ve arastirma hastanesi
Yorum (1)
A
Kardeşim dalga mı geçiyorsunuz Allah aşkına? Caydırıcı Yasal düzenleme gelmeden olmaz olmaz olmaz...
27
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir