Medimagazin logo

Ankara Şehir Hastanesinde ameliyatların koronavirüsten dolayı iptal edildiği iddiasına yalanlama

Hastane Koordinatör Başhekimliği: - "Hastanemiz, vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmetini titizlik ve özveri ile sunmaya devam etmekte olup, bahse konu olan haberde yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır"
Ankara Şehir Hastanesinde ameliyatların koronavirüsten dolayı  iptal edildiği iddiasına yalanlama
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ANKARA (AA) - Ankara Şehir Hastanesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ameliyatların iptal edildiği iddialarının doğru olmadığı bildirildi.

Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimliğinden yapılan açıklamada, bugün medyada yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında, ameliyatların iptal edildiği iddialarının yer aldığı belirtildi. 

Açıklamada, "Ankara Şehir Hastanemizde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında herhangi bir ameliyat iptali söz konusu değildir. Hastanemiz, vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmetini titizlik ve özveri ile sunmaya devam etmekte olup, bahse konu olan haberde yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır." ifadelerine yer verildi. 

ankara sehir hastanesi
kovid-19)
Yorum (2)
Tuncay Kuyumcu
Merhaba amelıatım vardı arıyorum hastaneyi iptal edildi diyorlar ama haberde iptal yok denıyo bılgı verırmısınız
1
Cevapla
Şemsi kaya
İptal deyil diyorsunuz eşim 2aydir hastanemize geliyo kıl dönmesinden amaliyat yapamayız yasak deyip gönderiyorsunuz eşim ağrıdan duramiyor
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir