Medimagazin logo

10 Genel Sekreter görevden alındı!

10 Genel Sekreter görevden alındı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatındaki değişim devam ediyor. Bu hafta duyurduğumuz Çankırı Sağlık Müdürü ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanının görevden alınmasının ardından 10  genel sekreter daha görevden alındı.

Medimagazin'e ulaşan bilgilere göre Hakkari, Şırnak, Yozgat, Muğla, Denizli, Sakarya, Giresun, Kırklareli, Samsun, Yalova Genel Sekreterleri görevden alındı.

son
daki̇ka:
10
genel
sekreter
görevden
alındı!
Yorum (96)
A.K.
Demek ki neymiş,küçük dağları ben yarattım edasıyla(haşa) gezmeyecekmişsin.. :) Sahi bir Recep Akdağ vardı,o n'ldu? Sayın başvekil için de geçerli bu...
0
Cevapla
deruni
Şırnak genel sekreteri, son 7-8 yıldır hiç hekimlik yapmamış, hep idari görevlerde bulunmuş diye konuşuluyordu. Hanımı da Şırnak'ta özel muayenehanesi olan bir kadın doğum uzmanı. Umarım artık Şırnak'ta bu meslektaşımız da poliklinik hizmeti vermeye, hasta bakmaya başlar. İdari işler ile uzun süre meslekten uzaklaşmak mesleki gelişim ve mesleki itibar anlamında çok da iyi olmasa gerek.
0
Cevapla
Işıl
Recep Akdağ Harvard'da Hoca değil mi şu sıralarda? Burdan saygın bir iş gibi görünüyor
0
Cevapla
uz
Demekki en sonunda Allah doğrunun ve doğruların tecellisini nasip ediyor. Teşekkürler Sayın Bakanım şu çalışmadan maaş alıp kendini kaf dağında görenleri görevden aldınız ya bu bile yeter.
0
Cevapla
ŞTAR
samsununki zararsız biriydi..şaşırdım..bişey bilen varsa yazsın..siyasetemi gitti kurban?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir