Medimagazin logo

Kırşehir ADSM yeni binasına kavuşuyor

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Saadettin Doğangün Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin yeni binasının temelinin bu hafta içerisinde atılacağını bildirdi.
Kırşehir ADSM yeni binasına kavuşuyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İhale aşaması tamamlanan Kırşehir Ağız ve Diş sağlığı Merkezi yeni binasına kavuşacağını söyleyen İl Sağlık Müdürü Saadettin Doğangün, İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait binada hizmet veren Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı merkezi'nin yeni binası halk sağlığı laboratuarının bulunduğu alan üzerine inşa edileceğini dile getirdi.

Doğangün, "Halk Sağlığı Laboratuarı ve İl Sağlık Müdürlüğüne ait kreş, eski diyaliz merkezine taşındı. Bu birimlerin bulunduğu binanın yıkımına ise başlandı. Yıkım işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin yeni binasının temelleri atılacak" dedi.

Doğangün, "Halk Sağlığı Laboratuarı ve üzerinde bulunan kreşi eski diyaliz merkezinin bulunduğu binaya taşındı. Eski binamızı da bu hafta içerisinde yıkıp Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin temelleri atağız. Kısa zamanda Ağız ve Diş Sağlığı merkezimiz yeni ve modern binasında hizmet verecek, Halk Sağlığı Laboratuarı ve İl Sağlık Müdürlüğüne ait Kreşte bundan sonra eski diyaliz merkezinin bulunduğu binada hizmetlerini sürdürecek. Burasının çevre düzenlemesini yaparak daha güzel bir hale getireceğiz" şeklinde konuştu.
 

kırşehir
adsm
yeni
binasına
kavuşuyor
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir