Medimagazin logo

Ağrı uzmanından mali kriz önerileri...

Amerikalı ağrı uzmanı Dr. Norman Marcus, mali krize bağlı olarak sırt, boyun ve omuz ağrılarının artabileceğini, ancak egzersiz, konuşma ve cinselliğin bu ağrılara iyi gelebileceğini söyledi
Ağrı uzmanından mali kriz önerileri...
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
Amerikalı ağrı uzmanı Dr. Norman Marcus, mali krize bağlı olarak sırt, boyun ve omuz ağrılarının artabileceğini, ancak egzersiz, konuşma ve cinselliğin bu ağrılara iyi gelebileceğini söyledi.

New York Üniversitesi Tıp Fakültesi kas ağrıları araştırma direktörü Marcus yayımladığı açıklamada, mali krizin milyonlarca insanın işleri, evleri ve emeklilik birikimleri konusunda endişelenmelerine neden olduğunu belirterek, bu stres ve gerginliğin çoğu sırt ve boyun ağrılarının sorumlusu olduğuna işaret etti.

"Gergin, endişeli, ürkek ve öfkeliyseniz, sırt, omuz ve boyun kaslarınız büzülür ve stres ile gerginliğin sonucu olarak kasların uzun süre büzülmesi, gücünüzü alıp götüren ciddi ağrılara neden olur. Ancak bu ağrılara iyi gelebilecek bazı stratejiler mevcut" diyen Marcus, en etkili fiziksel aktivitelerin bu hapsedilmiş enerjiyi boşaltanlar olduğunu belirtti.

Ağrı uzmanı Marcus, hızlı bir yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme, spor salonu faaliyetlerinin yanı sıra cinselliği yaşamak ve güven duyulan birisiyle konuşmayı ağrılara çare olarak önerebileceğini kaydetti.

AA
ağrı
uzmanından
mali
kriz
önerileri...
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir