Medimagazin logo

Hemşire Saliha Tuncel'in şüpheli ölümü! Hastane başhekimi de gözaltına alındı

Aksaray'da doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın (43) oturduğu rezidansın balkonundan düşen hemşire Saliha Tuncel'in (25) ölümüyle ilgili hastanenin sahibi ve başhekimi doktor T.C. de gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında tutuklanan hastanenin mali işler uzmanı ve icra kurulu üyesi Ç.Ö'nün, Tuncel'i, sevgilisi olduğu öne sürülen T.C. ile eve girerken çekilen görüntülerle tehdit ettiği iddia edilmişti
Kaynak: DHA
Hemşire Saliha Tuncel'in şüpheli ölümü! Hastane başhekimi de gözaltına alındı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Özel bir hastanede çalışan hemşire Saliha Tuncel, 24 Mayıs günü saat 01.00 sıralarında aynı hastanede görevli doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın oturduğu rezidansın 7'nci katındaki daireden 3'üncü katın balkonuna düştü. Hastaneye kaldırılan Tuncel, kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan Halil İbrahim A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Soruşturma sürerken, Halil İbrahim A. ile çiftin çalıştığı hastanenin mali işler uzmanı ve icra kurulu üyesi olan Ç.Ö gözaltına alındı. Halil İbrahim A. bu kez adli kontrol ile serbest bırakıldı. Ç.Ö. ise 'tehdit ve şantaj' suçlamasıyla tutuklandı.

Tutuklanan Ç.Ö'nün, doktor ve hemşirenin çalıştığı hastanenin sahibi ve başhekimi olan doktor T.C. ile sevgili oldukları belirtildi. Ö.'nün, T.C. ile Saliha Tuncel'in birlikte eve girdiklerine dair görüntülerle hemşireyi tehdit ettiği öne sürüldü. Soruşturma kapsamında ayrıca Halil İbrahim A., Ç.Ö ve Saliha Tuncel'in cep telefonlarının inceleme altına alındığı belirtildi. Dün de soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcılığı tarafından keşif yapıldı.

Soruşturma kapsamında daha önce ifadesine başvurulan hastanenin sahibi ve başhekimi doktor T.C., gözaltına alındı. T.C., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Adli kontrolle serbest

Aksaray'da, doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın (43) oturduğu rezidansın balkonundan düşen hemşire Saliha Tuncel'in (25) ölümüyle ilgili gözaltına alınan hastanenin sahibi ve başhekimi T.C., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Doktor T.C., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı. 

bashekim
doktor
hemsire
saliha tuncel
Yorum (1)
cerrah7878
bu üçüncü sayfa haberinin sitede yer verilmesine ne gerek var?
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir