Medimagazin logo

Hemşire ameliyathanede ölü bulundu

Anestezi hemşiresi, hastanenin ameliyathanesinde ölü bulundu
Kaynak: HABERTÜRK
Hemşire ameliyathanede ölü bulundu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bahçelievler Mahmutbey Caddesi'nde bulunan bir özel hastanenin ameliyathane bölümüne dün akşam 17.00 sıralarında giren personel, 20 yaşındaki anestezi hemşiresi Nazlı Aksu'nun cesedi ile karşılaştı. Personelin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, genç kızın ölümünü şüpheli bularak olay yeri inceleme ekiplerine konuyu bildirdi. Olay yerine gelen uzman ekipler, yaptıkları incelemede genç kızın hazırladığı çok miktardaki kas gevşetici özelliği olan ilaçlardan bir karışım yaparak koluna enjekte ederek intihar ettiğini tespit etti.

HIZLI ÖLÜM

7 ay önce hastanede çalışmaya başlayan genç hemşirenin, vücuduna enjekte ettiği ilacın ağrısız ve hızlı bir şekilde ölüme yol açtığı belirtildi. Ameliyathanelerde kullanılan ilaçların bulunduğu dolabın sorumlusu olduğu öğrenilen Nazlı Aksu'nun, geride herhangi bir not bırakmadığı anlaşıldı. Aksu'nun cesedi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

HAYAT DOLUYDU

Kısa sürede hastane çalışanlarına kendini sevdiren hemşirenin ölümüne inanamayan mesai arkadaşları, gözyaşlarını tutamadı. Genç kızın hayat dolu, esprili bir insan olduğunu söyleyen arkadaşları, "Kısa bir süre önce ailesiyle küçük bir problem yaşadı. Bu yüzden birkaç gün hemşire arkadaşlarının evinde kaldı. İntihar etmeden önce de morali çok iyiydi. Her zamanki gibi güleryüzlüydü ve çevresindekilerle şakalaşıyordu" diye konuştu.

hemşire
ameliyathanede
ölü
bulundu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir