Medimagazin logo

Ambulansı durdurdu: 'Hasta mı var?' diye sordu

Tuzla'da iddiaya göre ambulansa yol vermeyen otomobil sürücüsü, sağlık çalışanları ile tartışarak araçta hasta olup olmadığını sordu
Kaynak: DHA
Ambulansı durdurdu: 'Hasta mı var?' diye sordu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay sabah saatlerinde Tuzla'da meydana geldi. İddiaya göre siren çalarak caddede ilerleyen ambulansa yol vermeyen bir otomobil sürücüsü, ambulansın önünü keserek sağlık çalışanları ile tartıştı. 

Otomobil sürücüsü ambulansta hasta olup olmadığını sordu. Ambulansın yan kapısını açan sağlık çalışanları ise araçta hastanın olduğunu söyledi. 

Sürücü daha sonra otomobiline binerken, ambulans ise yoluna devam etti.
 

ambulans
saglik calisani
tuzla
Yorum (11)
yetti artık
şu hale bak, yazıklar olsun. ambulansın önünü keserek hastanın hayatını tehlikeye sokmak, görevli memuru engellemekten savcılık tarafından hakkında işlem yapılması lazım.yoksa bu kepazelik artarak devam eder.
40
Cevapla
Yaşar Bülent
hasta yoksa bile, hastaya gidiyor olamaz mı?.bu ne cüret??
31
Cevapla
Yorumsuz
hasta hakkı bitti şöfor hakkı yakında gelir suç dr a bi şekilde yansır
22
Cevapla
ali özkurt
ambulans sürücüleri de yönetmelik maddelerine tam uysunlar. öndeki araca 50-100 m kala siren çalmaya başlıyorlar. öncelikle sıkı eğitimleri ve denetimleri gerekiyor. ambulansa binince dünyanın hakimi zannediyorlar kendilerini
Cevapla
Kasım Özcan
özgüven patlaması yaşayan ve pervasızca, özellikle de enerjilerini sağlık hizmeti alanlarında kusan bu zevatları, hakettikleri ceza verilmediği sürece, daha çok göreceğiz. bu eylemi cezasız kalmamalı.
14
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir