Medimagazin logo

Roche Diagnostik Türkiye'nin yeni Genel Müdürü Jordi Fernandez Capo oldu

2016'dan beri Roche Diagnostik Meksika Genel Müdürü olarak görev yapan Jordi Fernandez Capo, Roche Diagnostik Türkiye Genel Müdürü, Türkiye & Orta Asya ve Kafkas Ülkeleri Yönetim Merkezi Başkanı olarak atandı
Roche Diagnostik Türkiye'nin yeni Genel Müdürü Jordi Fernandez Capo oldu
Jordi Fernandez Capo
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

2016 yılından bu yana Roche Diagnostik Meksika Genel Müdürü görevini üstlenen Jordi Fernandez Capo, İstanbul merkezli olmak üzere Roche Diagnostik Türkiye Genel Müdürü, Türkiye & Orta Asya ve Kafkas Ülkeleri Yönetim Merkezi Başkanı olarak atandı.

Eylül 2022 itibarıyla görevine başlayan Jordi Fernandez Capo, yeni görevinde EMEA-LATAM Bölgesi liderlik ekibinin de üyesi olacak.

Jordi Fernandez Capo kimdir?

Pompeu Fabra Üniversitesi'nde Yönetim Ekonomisi Bölümü'nden mezun olan Jordi Fernandez Capo, Barselona, IESE İşletme Okulu'nda MBA'ini tamamladı ve katıldığı değişim programı kapsamında UCLA'de eğitim gördü. Roche bünyesine 2003 yılında katılan Capo, 2005 yılında Roche Diagnostik İspanya'nın Hastabaşı Tanı Çözümleri Satış Direktörü olarak atandı.

Jordi Fernandez Capo, 2008 yılında Roche Diagnostik İspanya, Doku Diagnostiği İş Birimi Direktörü pozisyonuna getirildikten sonra 5 yıl süreyle Roche'un İspanya'da başarılı satış rakamları elde etmesine katkı sağladı. 2013'te Pazarlama Müdürü olarak atanan Capo, aynı yıl Panama merkezli olmak üzere Roche Diagnostik Orta Amerika ve Karayipler'in Genel Müdürü oldu. 2016 yılında Roche Diagnostik Meksika Genel Müdürü pozisyonuna getirilen Capo, 6 yıl boyunca Meksika merkezli olarak Roche Diagnostik Meksika ekibinin liderliğini üstlendi.

Jordi Fernandez Capo, Eylül 2022 itibarıyla Roche Diagnostik Türkiye Genel Müdürü, Türkiye & Orta Asya ve Kafkas Ülkeleri Yönetim Merkezi Başkanı olarak yeni görevine başladı.

 

jordi fernandez capo
roche
genel mudur
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir