Medimagazin logo

Mümessil Dayanışma Derneği merkez ofisini Ankara'da açtı

Mümessil Dayanışma Derneği'nin (MÜDAD) merkez ofisi Ankara'da törenle hizmete açıldı.
Mümessil Dayanışma Derneği merkez ofisini Ankara'da açtı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ANKARA-Sağlık sektörünün önemli aktörlerinden biri olarak kabul edilen Tıbbi Mümessillerin 19 Mart 2014 tarihinden bu yana yurt çapında organize tek örgütlü oluşumu olan Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD), merkez ofisini Ankara-Cebeci'de hizmete açtı.

Dernek yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ofis açılışında bir konuşma yapan Müdad Başkanı Harun Ökek, "Mümessil Dayanışma Derneği olarak, 10 ayda tam 500 üye sayısına ulaştık. Üstelik bu sayı günden güne artış gösteriyor. Üyelerimizin artan ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için açtığımız Cebeci'deki merkez ofisimiz, faaliyetlerimizin bundan böyle merkez üssü olacaktır. Yeni ofisimizin, üyelerimiz, camiamız, ilaç endüstrisi ve sağlık sektörü için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

"Bu ofisin açılması, MÜDAD'ın tabela derneği olmaktan çok daha öteye geçtiğini simgelemesi açısından çok önemlidir" diye devam eden Ökek "20 bin civarı mensubu olan tıbbi mümessil camiasından derneklerine daha büyük oranda sahip çıkmasını beklediklerini ve henüz üye olmamış meslektaşların bir an önce üyeliklerini gerçekleştireceklerine inandığını" belirtti.

'Birlikte Güçlüyüz' sloganı ile çalışmalarını yürüten Mümessil Dayanışma Derneği, kurulduğu günden bu yana elde ettiği kazanımlarla tıbbi mümessil camiasındaki kabulünü günden güne arttırıyor.
 

mümessil
dayanışma
derneği
merkez
ofisini
ankara'da
açtı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir