Medimagazin logo

Yozgat'ta çocuk ve ergen psikiyatristi göreve başladı

Trabzon Karadeniz Tıp Fakültesi Hastanesi'nden, Yozgat Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ataması yapılan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uz. Dr. Veli Kurt, göreve başladı.
Yozgat'ta çocuk ve ergen psikiyatristi göreve başladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

    Yozgat’ta bugüne kadar ilk defa çocuk ve ergen psikiyatristinin görev yaptığını belirten Hastane Başhekimi Dr. Yavuz İrişti, "Hastanemize son yapılan atamalarla birlikte uzman hekim sayımızı 18’e çıkardık. Bunlardan birisi de çevre illerdeki hastanelerde dahi bulunmayan çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanıdır. Hastanemize yeni atamaları yapılan uzman hekimlerimizle birlikte kadın doğum uzmanımızın sayısını 3’ten 5’e, çocuk hastalıkları uzmanımızı ise 1’den 3’e çıkardık. Yine çocuk cerrahisi uzmanımız tekti, yeni ataması yapılan hekimimizle bu sayımız da 2 oldu. Diğer bölümlerde görev yapan hekimlerimizle birlikte hekim sayımızı 18'e yükseldi. Böylelikle hastalarımıza daha kaliteli hizmet vereceğiz." dedi.

yozgat'ta
çocuk
ve
ergen
psikiyatristi
göreve
başladı
Yorum (1)
mutlu karakuş
Yozgat ilimiz için hayırlı olsun, Veli bey Çocuk ve ergen psikiyatri uzmanı olarak başarılı, kendisini yenileyen dürüst bir insandır.Yeni görev yerinde de Trabzondaki gibi başarılı olacağına inanıyorum.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir