Medimagazin logo

Yılın dekanı seçildi!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından "yılın dekanı" seçildi.
Yılın dekanı seçildi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


SAMSUN-OMÜ'den yapılan açıklamada, ATUDER'in Bolu'da bir otelde düzenlediği törenle, ATUDER üyeleri tarafından seçilen yılın en iyi sağlık yöneticilerine ödülleri verildiği belirtildi.

Açıklamada, yılın rektörü ödülünün, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'a, yılın tıp fakültesi dekanı ödülünün OMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu'na, yılın yöneticisi ödülünün İstanbul Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Güven Bektemür'e ve yılın hastane yöneticisi ödülünün de Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Dursun Odabaş'a takdim edildiği ifade edildi.

Şahinoğlu'na, Gürcistan Tiflis Devlet Üniversitesi ile yapılan eğitimde iş birliği protokolleri kapsamında 2012 yılının mart ayında Gürcistan'da gerçekleştirilen devlet töreni ile "fahri doktora" unvanı verildiği de kaydedildi.

yılın
dekanı
seçildi!
Yorum (2)
Ahmet Serel
Sayın Odabaş'ın ismini yıllardır olumlu icraatları nedeniyle duyardım.Kendisini tebrik ederim.
0
Cevapla
Dr S İsmail Cihan
Merakımı Bağışlayınız.Yılın En İyi Sağlık Yöneticileri "Birbirini Ağırlama" modeliyle mi yoksa "Yönetilenlerin Oyları" modeliyle mi seçildi.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir