Medimagazin logo

Tıp Fakültesi ile birlikte 4 üniversite bitirdi!

Bursa'da aile hekimi Taner Ödemiş, tıp fakültesini bitirip doktor olduktan sonra hem kendisini geliştirmek hem de mesleki yaşamına katkı koymak amacıyla işletme ile bilgisayar programcılığı bölümünü de başarıyla tamamladı, işletme alanında yüksek lisans yaptı.
Tıp Fakültesi ile birlikte 4 üniversite bitirdi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BURSA-Ödemiş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun süre İnegöl Devlet Hastanesi'nde çalıştığını, başhekim yardımcılığı görevinde bulunduğu sırada satın alma komisyonu başkanı olarak görev aldığını söyledi. Satın alma komisyonunda ihale şartnameleri, başvurular, bilanço gibi konuların mesleki bilgi istediği kanısına vardığını dile getiren Ödemiş, bunun üzerine üniversite sınavına girerek, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü'ne kayıt yaptırdığını söyledi.

Ödemiş, işletme bölümünü 4 yılda bitirdiğini, daha sonra doktorluk hem de satın alma ve diğer muhasebe bilgileri için iyi derecede bilgisayar bilmesi gerektiği kanısına vardığını vurgulayarak, "Ardından bilgisayar programcılığını bitirmeye karar verdim. Teknoloji çağındayız ve bilgisayarlar, yazılım programları üzerinde çalışmak zorundayız. Sakarya Üniversitesi'nde bilgisayar programcılığı bölümünü okuyup bitirdim" dedi.

Kendi bilgisini sınamak, geliştirmek için her yıl sınava girdiğini, daha sonra işletme bölümüyle ilgili yüksek lisans yaptığını, şu anda da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde adalet bölümünü okuduğunu anlatan Ödemiş, "Tıp Fakültesi ile birlikte 4 üniversite bitmiş oldu. Şimdi de Türkiye'de sağlıkta adalet veya sağlık hukukunda eksiklikler gördüğüm için Anadolu Üniversitesi'nde adalet bölümünü okumaya karar verdim. Akabinde de hukuk fakültesini okumayı ve bitirmeyi düşünüyorum" diye konuştu.

Yaşının 47 olduğunu ve her yeni okula kayıt yaptırdığında kendisini daha genç hissettiğini belirten Ödemiş, eğitimden, okumaktan hiç vazgeçmeyeceğini sözlerine ekledi.

tıp
fakültesi
ile
birlikte
4
üniversite
bitirdi!
Yorum (2)
Bilge doktor
Herşeyi biraz bilmektense birşeyi çok bilmek iyidir. Bu kişi tüm ömrünü zayi etmiş. Yazık çok yazık. Psikolojisinin normal olmadığını düşünüyorum.
0
Cevapla
A.K
Açıköğretimden 3 fakülte okusan ney 5 fakülte okusan ney(e yarar) 5 fakülte bitireni tanıyorum hem de Uzman doktor Bence sen TUS kazanıp Uzmanlığı bitir
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir