Medimagazin logo

Sağlık Bakanlığı il dışı tayin sonuçlarını açıkladı

Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı Haziran Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası sonucu yerleşenler listesini yayımladı
Kaynak: MEDİMAGAZİN
Sağlık Bakanlığı il dışı tayin sonuçlarını açıkladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kura sonucu yerleşenler listesi yayınlanmıştır.

İlan Metni

Kura Takvimi

Ek-1 Tablo için tıklayınız

*Stratejik  (Uzman Tabip, Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş tabibi ve Eczacı  unvanı) personel halen çalıştıkları kadro unvan ve branşında açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.
*Diğer sağlık personeli ise Ek-1 ' de yer alan tabloda halen çalıştıkları unvan ve branşlarının karşısında yer alan unvan ve branşta açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.

Münhal Kadrolar

Yerleşenler Listesi

saglik bakanligi
il disi tayin
iller arasi yer degistirme
Yorum (2)
uzman hekim
gerçekten ülkede tüm herşeyi olduğu gibi sağlık alanını da bitirdiler, açıklanan münhal kadroların 3/4'ü boş kalmış, kimsede umut bırakmadılar ,kimse hiçbir yerde yeni bir hayat iş kurabilmeyi ummadığından yerinden bile kıpırdamamış.
3
Cevapla
Nurullah
2022 olduğumuz 10 bin surekli işçi alımı teşkilatı, kadro i̇skur üzerinde alımı yapıldı başvuru sonucu ismim ankara da asil olarak cikti mardin il sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı i̇nternet sitesi üzerinden evrak işlemleri teslim etim sonucu 20 gün içinde işe başlicaksn dediler sonucu red oldu
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir