Medimagazin logo

Performans Yönetimi Bilgi Sistemine Veri Girişi Yapmayan Hastaneler Listesi Yayınlandı!

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü Performans Yönetimi ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı'ndan yapılan duyuru..
Performans Yönetimi Bilgi Sistemine Veri Girişi Yapmayan Hastaneler Listesi Yayınlandı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kurumlarımızın, 04.07.2011-25.07.2011 tarihleri arasında kurumsal ve bireysel performans verilerinin otomasyon sistemi üzerinden "Performans Yönetim Bilgi Sistemi Web Servisi (PBYS)"  aracılığıyla aktarmaları gerektiği 01.07.2011 tarih ve 28878 sayılı Genel Yazı ile  tüm kurumlarımıza duyurulmuş idi.  

 

Ancak sistemin tetkikinden aşağıdaki listede bulunan kurumlarımızın  halihazırda veri göndermedikleri tespit edilmiştir. Kurumlarımızın Kurumsal Performans Katsayısının hesaplanmasında olumsuz etkilenmemeleri bakımından istenilen verilerin en geç 26/08/2011 tarihine kadar  "Performans Yönetim Bilgi Sistemi Web Servisi (PBYS)"  aracılığıyla aktarılması gerekmektedir.

 

Veri aktarımı amacıyla sisteme giriş için kullanıcı kodu ve şifre almayan kurumlarımızın analiz@saglik.gov.tr  mail adresine iletişim bilgilerini göndermek suretiyle talepte bulunmaları halinde kullanıcı kodu ve şifre verilecektir.  

 

Önemle duyurulur.

 

İletişim ve sorularınız için:

0312 458 5026-28-29

 

Kurum Verisi Göndermeyen Kurumlar Listesi

Personel Verisi Göndermeyen Kurumlar Listesi

İletişim Bilgisi Göndermeyen Kurumlar Listesi

İletişim Formu

performans
yönetimi
bilgi
sistemine
veri
girişi
yapmayan
hastaneler
listesi
yayınlandı!
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir