Medimagazin logo

Özele geçen doktorları plaketle uğurladılar

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, istifa ederek özel hastanelere geçen ve emekli olan 8 hekime hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
Özele geçen doktorları plaketle uğurladılar
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SAKARYA- Ernaz Tesisleri'nde düzenlenen programda konuşan başhekim Aydın Sarı, emekli olan ve başka hastanelere geçen tüm doktorlara hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

    Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin bir kültürü olduğunu ifade eden Aydın, “Bu kültür bir ve beraber olmak, karşılık beklemeden vermek, insanları sevmek, ne yaptığını bilmek demektir. Hiçbir beklentisi olmadan görevlerini sadece hizmet uğruna dosdoğru yapan demektir. Bu uğurda görev yaparken şimdi aramızdan ayrılan arkadaşlarıma hizmetleri için teşekkür ediyorum. Siz hastanemizden ayrılıyorsunuz ama gönlünüzün bizimle beraber olduğunu biliyoruz. Anne karnından ayrılan bebek annesini terk etmeyeceği gibi buradan giden hekimlerde hastanemizi unutmayacak.“

    Doktor sıkıntısına rağmen, hizmetlerde aksama olmaması için büyük çaba harcadıklarını, vatandaşlarında kendilerini anlayışla karşıladıklarını vurgulayan Aydın, “Özel hastane ne kadar güçlü olursa kamu hastanesi de o kadar güçlü olacak. Kamu hastanesi ne kadar güçlü ise özel hastaneler o kadar güçlü olacak, hizmet kalitesi artacak.“ diye konuştu.
   

Programın sonunda emekliye ayrılan kadın doğum uzmanı Dr. Ali Gürsoy, çocuk doktoru Ahmet Can ve Firdevs Cihan ile istifa ederek özel hastanelere geçen kadın doğum uzmanları Dr. Ertan Çelik, Dr. Nurhan Özdemir, Dr. Gülten Demirsoy, Dr. Serdar Sarı ve Dr. Sinan Çankaya teşekkür plaketi verildi.

özele
geçen
doktorları
plaketle
uğurladılar
Yorum (6)
n.ten
Son ana kadar sadece para kazanmak için kamu malını, lab, hastanesini kullanan ve son anda batan gemiyi terkeden doktorlara plaket vermek komedisi için bu hastane yönetimini kutluyorum.
0
Cevapla
elif güven
bu geminin kaptanı sizsiniz galiba....bakış açınız süpermiş!
0
Cevapla
Bülent Karali
  n.ten (doktor)31/10/2011 11:53:02. Senin de gemin battı da sen batan gemide mi kaldın ? O zaman suyun dibini coktan boylamışsındır. Bu gemi senin gibilerin yüzünden batmış olabilir mi acaba ? Saka bir yana da meslektaşlarımızın muayenehanecilere bu düşmanlığı neden ? Unutmayın hastaneyi kullanan doktor degil hastadir. Yok eğer doktor kullanıyor diyorsaniz fulltime çalışanları bu işin neresine koyuyorsunuz ?
0
Cevapla
DrA.R.
N.Ten rumuzlu yorumcu arkadaşın meslektaşlarına hakaret ederken biraz elini vicdanına koyup,derinlikli düşünmesini dilerdim. Etrafında gördüğü bir iki olumsuz örneğin bütüne maletmesi yanlış olmuş. Meslektaşlarımıza saygı, kendimize saygıdır.
0
Cevapla
df
gemi batarken en çalışkanlar gidiyor. çünkü sizin gibi yan gelip yatanlarla aynı gemiyi kurtarmaya çalısmanın boşa olduğunu anladılar. kalsalar suçlu kaçsalar suçlu. bak artık geminin bütün olanakları size kaldı. önünüz açıldı. o gemiyi kurtarıp uçak gemisi bile yaparsınız. kaptanınızla size başarılar.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir