Medimagazin logo

İlk defa ve yeniden atama kurası ile 65-72 yaş yeniden atama kurası çekildi

2023 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası ile 2023 Yılı 2. Dönem 65-72 Yaş Yeniden Atama Kurası bugün canlı yayında gerçekleştiriliyor
Kaynak: MEDİMAGAZİN
İlk defa ve yeniden atama kurası ile 65-72 yaş yeniden atama kurası çekildi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - Bakanlıkça yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Başvurusu ret edilenlerden ret nedenine itiraz edenlerin itirazları değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonuçları Personel Bilgi Sistemi üzerinden ilan edilmiştir.

Kura çekilişi 14.11.2023 tarihinde saat 10:30 'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) üzerinden canlı olarak yayınlanacağından kuraya katılımcı alınmayacaktır."

İlan Metni

Münhal Kadrolar

 

2023 Yılı 2. Dönem 65-72 Yaş Yeniden Atama Kurası

İlan Metni

Münhal Kadrolar
 


 

saglik bakanligi
atama kurasi
2023 yili 3 donem ilk defa ve yeniden atama kurasi
hekim
doktor
Yorum (2)
Biyokimya ve Mikrobiyoloji Uzmanlarının PDC Mağduriyeti Giderilsin!!
2.açıktan atama da yerleşenler bile işbaşı yapmamışken 3. atama yapıldı. üstelik ihtiyaç yokken pdc fazlası olarak torpillilere kadro açıldı. aynı hastaneye 30-40 bin puanla kurum içi atamada zor atananları mağdur etmenin amacı nedir? pdc fazlası atama yapılacaksa pdc ne için var?
10
Cevapla
Hacer
pdc saçmalığı her yerde var. tekirdağ malkara ilçesinde kbb uzmanı yokken , bebek ve yetişkinlere odyoloji testleri yapılmazken , hastaneye yıllar öncesinden odyometrist atamışlar.pdc kadrosunu da 1 den 2 ye çıkarmışlar.zaten hastaların tüm işlemleri yakındaki keşan devlet hastanesinde yapılıyor.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir