Medimagazin logo

Hastane personeline performans ve değişim konferansı

Karamürsel Devlet Hastanesi personeline sağlık hizmetlerinde performansı arttırıcı çalışmalar hakkında konferans verildi.
Hastane personeline performans ve değişim konferansı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KOCAELİ- Karamürsel Devlet Hastanesi branş doktorları hemşire ve sağlık memurlarının katıldığı konferans Karamürsel Müjgan Calp Sağlık Meslek Lisesi toplantı salonunda düzenlendi.

Konferansa konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü uzmanı Prof. Dr. Haydar Sur katıldı. Sur Strateji ve değişim hakkında bilgiler verdi. Hastanede organizasyon, kalite ve performans arttırma konuları hakkında da bilgiler veren Sur, "Sağlık personelinin değişime büyük ihtiyacı var. Sağlık Hizmetlerinde de değişime ihtiyaç bulunmaktadır. Her şey değişmektedir. Değişen dünyada ihtiyaçlar ve çözüm yöntemleri de değişmektedir. Değişime direnen hiçbir kişi ya da kurum varlığını sürdüremeyecektir. Değişim durdurulamaz ama yönetilebilir, iyi yönde değişmeye göre strateji üretilmelidir." dedi.

Konferans sonrasında Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Doğar konferansa konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü uzmanı Prof. Dr. Haydar Sur'a bir plaket verdi.

aramürsel devlet hastanesi
konferans
performans
haydar sur
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir