Medimagazin logo

Genç doktor lösemiye yenik düştü

Eskişehir'de bir yıl önce işe girişte istenen sağlık taramasında lösemi olduğunu öğrenen 31 yaşındaki doktor Selin Gizem Kıreli, yaşam mücadelesini kaybetti
Kaynak: DHA
Genç doktor lösemiye yenik düştü
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Eskişehir İl Ambulans Servisi'nde geçen yıl ilk ataması yapılıp göreve başlayan Selin Gizem Kıreli'nin işe başlarken yapılan sağlık tarama sırasında lösemi hastası olduğu tespit edildi.

Hemen tedavisine başlanan Kıreli'nin hastalığının çok hızlı ilerlediği belirlenirken, Ankara'daki özel bir hastaneye yatırıldı.

Yaklaşık 1 yıl süren tedaviye rağmen Kıreli bugün hayatını kaybetti.

Eskişehir İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala, Selin Gizem Kıreli için taziye mesajı yayınlayarak, "Eskişehir İl Ambulans Servisi'nde çalışan ekip arkadaşımız Dr. Selin Gizem Kıreli kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Eskişehir 112 ailesi adına merhumeye Cenab-ı Hak'tan rahmet; kederli ailesi ve camiamıza sabırlar dileriz" dedi.

Mesleğini yapamadan hayatını kaybeden Selin Gizem Kıreli'nin cenazesinin yarın Konya'nın Doğanhisar ilçesinde toprağa verileceği belirtildi.

selin gizem kireli
Yorum (3)
Has Odabaşı
meslektaşımıza yaradan dan rahmet, kederli ailesine taziye dileklerimi sunarım...
3
Cevapla
Ftrx
ve doktoru öldüren kemoterapi oldu. hasta olduğunu öğrenmeseydi yaşardı kemo ve diğer ışın tedavileri bağışıklığı sıfır ediyor hastanın vücudu bu sebeple kanser hücresiyle savaşamıyor. kemo ve ışın tedavisi sadece para ve umut tuzağıdır.
9
Cevapla
Kas ben
gerçekten de sağlık taramasında ona teşis i söylemeseidiler ve tedaviye olmasay dı bir şey olmazdı
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir