Medimagazin logo

Eşinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru kaçırdı

Samsun'un Atakum ilçesinde otomobiline binen G.E. tarafından silah zoruyla kaçırılan Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Erdem, kurtarıldı. G.E.'nin eşi Çiğdem E.'nin 6 yıl önce safra kesesi ameliyatında aort damarının kesilmesi sonucu hayatını kaybettiği, kusurlu bulunan Dr. Erdem’in yargılandığı davada ceza aldığı ortaya çıktı
Kaynak: DHA - AA
Eşinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru kaçırdı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Atakum ilçesi Cağaloğlu Bulvarı’ndaki ek binasında görevli Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Erdem’in aracına, hastaneye yakın bir noktada G.E. bindi. Burada taraflar arasında yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından G.E., silahını doğrultup, Erdem’den aracı, Samsun-Ankara kara yoluna sürmesini istedi. Çevredekilerin ihbarı üzerine polis, Erdem'e ait olan aracın peşine düştü.

Yakalandı

 Araç, Ankara yolu üzerinde polis tarafından önü kesilerek durduruldu. Doktor Mustafa Erdem yara almadan kurtarılırken, G.E. ise yakalanıp, gözaltına alındı.

Sinop’ta, G.E.’nin eşi Çiğdem E.'nin (29) 2017 yılında safra kesesi ameliyatı sırasında aort damarının kesilmesi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Olayda kusuru bulunduğu suçlamasıyla açılan davada Dr. Mustafa Erdem'in 2 yıl 1 ay hapse mahkum olduğu, bu cezanın ise 15 bin TL para cezasına çevrildiği öğrenildi.

Ayrıca, G.E. hakkında daha önce de Mustafa Erdem'nin Atakum ilçesindeki evine giderek aracına zarar vermesi nedeniyle uzaklaştırma kararı verildiği ortaya çıktı.

 

doktor
samsun
genel cerrah
kacirilma
Yorum (14)
Devrimci Derviş
neden ? ayrıntılar azzz sonra mı gelecek ?
1
Cevapla
Fahri Keleş
@devrimci derviş kapalı kolesistektomi esnasında aort kesisi yaptığı, adli tıp tarafından tam kusurlu bulunan dr'un (çiğdem eriş davası) 17. celsede 15 bin tl para cezası ile kapatılması, ölen kadının kocası gökhan eriş'e de dr'a hakaretten 20 bin tl para cezası verilmesi üzerine, kocası kaçırmış.
10
Cevapla
Adamın Biri
@fahri keleş hocam. amanınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
1
Cevapla
drsurg
ölüm şekli hasta ve cerrah için ağır travma.ama ne yazık ki işimizin parçası.cerrahın ruhsal, nörolojik bir hastalığı yoksa, alkol, madde bağımlılığı yoksa, dakika başı buna benzer komplikasyonlar çıkarmıyorsa,ceza da almış,katil değil ki adam...o hastanın hayatta olması için ömründen verirdi cerrah
10
Cevapla
ali özkurt
bir sağlık profesyoneli, bir sağlık profesyoneli hatası nedeniyle bir yakınını kaybederse ancak o zaman anlayabilir bu hususiyeti. ben kaybettim
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir