Medimagazin logo

Doktorları ilgisizlikle suçlayıp pompalı tüfekle hastaneyi bastı: 'Katliam yapacağım'

İzmir'de kendisiyle ilgilenilmediği gerekçesiyle gündüz saatlerinde pompalı tüfekle Bayraklı Şehir Hastanesini basan ve gözaltına alınıp serbest bırakılan C.Y. (50), daha sonra tekrar hastaneye gelip katliam yapacağını söyledi. C.Y., doktorların beyaz kod vermesi üzerine tekrar gözaltına alınıp, sevk edildiği adliyede tutuklandı.
Kaynak: DHA
Doktorları ilgisizlikle suçlayıp pompalı tüfekle hastaneyi bastı: 'Katliam yapacağım'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, saat 21.00 sıralarında Bayraklı Şehir Hastanesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, hastanede daha önce tedavi gören C.Y., saat 13.00 sıralarında pompalı tüfekle Bayraklı Şehir Hastanesi'ne geldi. C.Y., durumdan haberdar olan yakınlarının ihbarı üzerine polis ekipleri tarafından hastanenin otoparkında yakalanarak gözaltına alındı. C.Y., emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

'Katliam yapacağım'

C.Y., saat 21.00 sıralarında hastaneye tekrar gelerek, iddiaya göre, C Blok Kat 9'da katliam yapacağını söyledi. Bu sırada B.G. isimli doktorun beyaz kod vermesi üzerine hastaneye polis ekipleri sevk edildi. 

C.Y., hastane girişinin önündü polis ekipleri tarafından yakalanarak, tekrar gözaltına alındı.

Kendisiyle ilgilenilmediğini iddia etti

Acil servis girişinin önünde polis ekipleri tarafından gözaltına alınan C.Y.'nin, ilk ifadesinde gırtlak kanseri kontrolü için hastaneye geldiğini, 12 saatte bir aspire edilmesi gerektiğini ve kendisiyle ilgilenilmediğini söylediği öğrenildi. 

C.Y., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

izmir sehir hastanesi
izmir
hastane
doktor
bayrakli sehir hastanesi
Yorum (3)
cerrah61
burada i̇şi̇ni̇ yapmayan savci mi? hakkinda soruşturma açilmasi gerekli̇di̇r. doktor olarak bu kadar okuyacağima dörtte bi̇ri̇ni̇ okuyup daha saygin dokunulmaz savci haki̇m olaydim keşke
37
Cevapla
Hakan Ozturk
savcı hata yapmış .. izmir şehir hastanesi personel ve doktor sayısı çok yetersiz; böyle olaylara zemin hazırlıyor
20
Cevapla
Yorumsuz
hekim ve hekim dışı personelin yetersiz iken bu kadar büyük bina yapmak neyin nesi,daha; sayısı yetersiz olan personelinin güvenliğini sağlıyamıyosun. sayın bakan istifa edin.
27
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir