Medimagazin logo

Bu tedavi yöntemi doktorları şoke etti: 30 cm'lik patlıcan

Çin'de 50 yaşındaki bir adam hastaneye karın ağrısı ve mide bulantısıyla gidince doktorları şaşkına çevirdi. Kabızlık sorununu çözmek için adamın 30 santimetre uzunluğundaki bir patlıcanı anüsünden vücuduna soktuğu ve burada kaldığı belirtildi
Bu tedavi yöntemi doktorları şoke etti: 30 cm'lik patlıcan
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Çin, son yılların en şaşırtıcı tıbbi olayını konuşuyor… Çin’de ismi açıklanmayan hasta geçtiğimiz hafta mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Hastanede 50 yaşındaki adamın sağlık durumunda belirgin bir değişiklik olmadığı açıklanırken, röntgen çekilince gerçek ortaya çıktı.

Yapılan incelemeler ve röntgen sonuçlarına bakarak adama soru soran doktorlar aldıkları yanıtla iyice şaşkına döndü. Acı içinde kıvranan adam sindirim ve boşaltım sorununu ortaya kaldırmak için anüsünden 30 santimetre uzunluğundaki bir patlıcan soktuğunu ve bunun 2 gündür içinde sıkıştığını söyledi. Şok içindeki doktorlar adama derhal müdahale ederken yapılan operasyon sonrasında adamın sağlık durumunun düzeldiğini açıkladı.

Patlıcan aracılığıyla kolonu genişletmeye çalıştığını söyleyen adamın, bu tedavi yöntemini büyüklerinden öğrendiğini söyledi.

tibbi olay
tedavi yontemi
sindirim ve bosaltim sorunu
Yorum (2)
Hasan Akdemir
Bu tuhaf kafayla başım ağrıyor diye kulağına ya da burnuna havuç da sokmuş olabilir, her yerinin iyice incelenmesini öneririm. Bir dönem cerrahiden birileri rektumdan çıkan eşyalar sergisi açmıştı, yani ülkemizde de böyle manzaralar yaygın.
17
Cevapla
kerem mutlu
Bunu homoseksüllerin yaptığına çok şahit olduk.İhtisasım boyunca bir teneke kola bir de patlıcan çıkarmıştık.Adam doğal olarak yalan söylemiş.
19
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir