Medimagazin logo

Bilkent Şehir Hastanesinden '7/24 uzman hekim poliklinik' açıklaması

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi yönetiminden yapılan açıklamada, hastanede 7/24 uzman hekim poliklinik uygulamaları iddialarının doğru olmadığını bildirdi.
Kaynak: DHA
Bilkent Şehir Hastanesinden '7/24 uzman hekim poliklinik' açıklaması
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi internet sitesi üzerinden yayımladığı basın açıklamasında, 7/24 uzman hekim poliklinik uygulamaları iddialarının asılsız olduğunu bildirdi. 

Yapılan açıklamada, “Sosyal medya platformlarında yer alan, hastanemizde 7/24 uzman hekim poliklinik uygulamaları iddiaları asılsızdır. İhtiyaç duyulan branşlarda ve sürelerde mevzuat çerçevesinde uygulama yapılmaktadır. Eğitim Araştırma Hastanelerinde Asistan Hekimlerin rutin ve ayda 8’i geçmeyen nöbet uygulaması haricinde bir durum söz konusu değildir. 

Meslektaşlarımızın gerçek dışı sosyal medya paylaşımlarına itibar etmemelerini rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

 

 

 

 

 


 

ankara bilkent sehir hastanesi
uzman hekim
724
Yorum (5)
DRCEVDETT
ateş olmayan yerden duman çikmaz. baktilar ki̇ pabuç pahali, şi̇mdi̇li̇k vazgeçti̇ler gali̇ba.nöbet ücreti̇ i̇şci̇den daha az olan sağlik personeli̇ni̇n nöbet ücreti̇ni̇ i̇şçi̇ni̇n üzeri̇ne çikar, gönüllülük esasina uygun mesai̇ dişi uygulama yap. özetle emeği̇n hakkini ver sonra hi̇zmet i̇ste.
28
Cevapla
murat
bir sürü işe yaramayan yöneci vasıfta eleman var polk. gidip kendileri baksın bence bu kadar koltukta oturmak yetti bence.
16
Cevapla
anarşik komünist
hepsi biyana beyaz reform çok iyi geldi ama birçok anarşik devrimci (hatta bölücü) dr arkadaşın sesi kesildi sustu
2
Cevapla
Abdullah Birisi
bilkent şehir hastanesi o poliklinikleri açmak için 250 den fazla asistanı olan aile hekimliği kliniğinin toplam 6 polikliniğinden 5 ini elinden alıp tek poliklinikle cascavlak bıraktıktan sonra diğer dallara o poliklinikleri verdi. şu anda o polikliniklerde doktor da yok.
Cevapla
Abdullah Birisi
250 den fazla asistan ve 9 eğitim görevlisi olan aile hekimliği kliniğinin sadece 1 (bir) polikliniği var. acaba hastane yönetimi aile hekimliği kliniğine yaptığı bu uygulamayı başka bir kliniğe yapmaya hele kardiyolojiye bırakın yapmayı düşünmeye bile cesaret edebilirmiydi?
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir