Medimagazin logo

Bilimsel Araştırma Kursu Hakkında Duyuru

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 4.Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresindeki kurslara yönelik duyuru
Bilimsel Araştırma Kursu Hakkında Duyuru
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kongre kapsamında 01 Mart 2016 tarihinde Kongre Merkezi’nde “ Sağlıkta Risk Yönetimi”, “Gösterge Yönetimi”, ve “ICD10 AM” konulu kurslar düzenleneceği duyurulmuş idi.

Bakanlığımız tarafından özellikle sahada görev her düzeyde sağlık çalışanları arasında sağlıkta kalite, hasta ve çalışan güvenliği konularında bilimsel araştırma ve yayın çalışmalarını teşvik etmek ve yapılacak çalışmaların niteliğini artırmak amacıyla yukarıdaki kongre kurslarına ilaveten “Bilimsel Araştırma Kursu” da düzenlenmesi kararlaştırılmıştır.

Kamu ve özel sektörde görev yapan Saha Araştırmacıları ve Uygulayıcıları, Bildiri Yazarları, Akademisyenler başvuru yapabileceklerdir. Başvurular, 4 Aralık 2015 – 15 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacak olup 29 Ocak 2016 tarihinde kursa katılması uygun görülenler açıklanacaktır. Kurs sonunda kursiyerlere katılım belgesi takdim edilecektir.

Kurs hakkında diğer detaylara aşağıdaki linkten ve Kongre Web Sitesi (www.kalitekongre2016.org) Kurslar linkinden ulaşılabilmekte olup, fazla başvuru yapılması durumunda, katılımcılar kamu ve özel sektör dağılımları, hastane konum ve özellikleri ile başvuru sahiplerinin portföyü dikkate alınarak belirlenecektir.

Kurs başvuruları ücretsiz olup, başvuru için kongreye katılım şartı aranmaktadır. Katılımcılar sadece bir kursa kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt işlemine dair bilgi e-postası gönderilecektir.

“Bilimsel Araştırma Kursu” hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.     

bilimsel araştırma kursu
uluslararası sağlıkta performans ve kalite kongresi
saglikta risk yonetimi
icd10 am
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir