Medimagazin logo

Ankara’nın göbeğinde doktor ve hemşireye silahlı saldırı!

Ankara’nın göbeğinde acilde görev yapan sağlık çalışanları silahlı saldırıya uğradı
 Ankara’nın göbeğinde doktor ve hemşireye silahlı saldırı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay dün gece saat 02:00 dolaylarında gerçekleşti. Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Acil Servisinde yaşanan olayda bir hasta yakını tarafından etrafa dehşet saçıldı.

Silahlı saldırgan nöbetçi doktor ve hemşireyi hedef alırken olayda yaralanan olmadı.

Saldırıdan sonra hastanenin tavanı ve penceresindeki kurşun izleri yaşanan olayın vehametini gösterdi.

sağlık
çalışanlarına
acilde
silahlı
saldırı!
Yorum (26)
Mal
Yıllardır burada yazmaktan bıktım ama bugün değilse yarın birimiz öleceğiz veya ağır yaralanacağız. Şu kurşunlanma olayında birkaç kişi ölmediyse alkollü olduğu için iyi nişan alamadığındandır. Artık saygınlığımızı yitirdik. Vatandaş bize saldırıyı kendisinde bir hak olarak görüyor ve hekime şiddet artık normal karşılanıyor. 40 yaşında olmasam çoktan istifa etmiştim ama yapabileceğim başka meslek yok. Ama sanmayın ki gerçek hekimlik yapıyorum. Birçok meslektaşım da aynısını yapıyor. Halkımıza geçmiş olsun.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
"havlayan köpek ısırmaz." korkmayın.
0
Cevapla
port
sağlık bakanlığı her doktora ücretsiz beylik silahı dağıtsın.şimdilik beyzbol sopası bulunduralım.ama tabancayla saldırırlarsa yetersiz kalabilir.sağlıkta memnuniyet hat safhada ancak tedavi yok.daha bunlar iyi günlerimiz.
0
Cevapla
dt. adem
Bulunduğum ilçe devlet hastanesi entegre olmadan hemen önce kurum içi atamayla hasbel kader bir adsmye geçmiş bir dişhekimi olarak entegredeki diş hekimlerine Allah kurtarsın diyorum. Tam anlamıyla üvey evlat muamelesi yapılıyor ve bu durumdan muzdarip olanların sayısı az olunca derdini anlatmak da zor. Kısacası Allah kurtarsın...
0
Cevapla
Ceyhun Varol
olayın bizzat içindeydim verilmiş sadakamız varmış
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir