Medimagazin logo

Akademisyenler bildirisinde imzası bulunan parazitoloji profesörüne inceleme

CÜ Rektörlüğü Hukuk Müşavirliği, Barış İçin Akademisyenler Oluşumunun "Bu suça ortak olmayacağız" başlıklı bildiride imzası bulunan öğretim görevlisi Prof. Dr. Ali Çeliksöz hakkında inceleme başlattı
Akademisyenler bildirisinde imzası bulunan parazitoloji profesörüne inceleme
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SİVAS - Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinin Barış İçin Akademisyenler Oluşumunun "Bu suça ortak olmayacağız" başlıklı bildirisinde imzası bulunan üniversitede görevli akademisyen Prof. Dr. Ali Çeliksöz hakkında inceleme başlattığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, CÜ Hukuk Müşavirliği, Barış İçin Akademisyenler Oluşumu tarafından hazırlanan ve 89 üniversiteden bin 128 akademisyen ve araştırma görevlisinin imzasıyla yayınlanan "Bu suça ortak olmayacağız" başlıklı bildiride imzası bulunan üniversitenin Parazitoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Çeliksöz hakkında inceleme başlattı.

Öte yandan, Çeliksöz'ün, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevinden istifa ettiği belirtildi.

akademisyenler bildirisi
bu suca ortak olmayacagiz
prof. dr. ali celiksoz
Yorum (1)
mehmet akdoğan
hangi suça ortak olmayaksınız, kim bebekleri ve çocukları öldürmesin, anaları kim ağlatıyor, hangi silahlar sussun ve daha birçok belirsiz ifadelerle bildiri yazıp üstü kapalı devlete saydırıyorsunuz, bir gün de terör örgütüne çağrı yapın yahu. Parazitolji veya gastroenteroloji pröfesörü olunca her konuda otorite misiniz? Bölgeye gidip kaldınız mı? Terör ve asimetrik savaş hakkında kaç kitap okudunuz? Önce bunları açıklayın da sizlere biraz inanırız belki.
12
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir