Medimagazin logo

58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı

 58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

“Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 21/07/2014 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacaklardır.”

 

    Devlet Hizmeti Yükümlüsü olarak atanıp hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden 58. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına girmek isteyenler;

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 63. ve 97. Maddelerinde açıklanan engel halleri bulunmayanlar en geç 21/07/2014 tarihi saat 18:00’a kadar kuraya girmek istediğini belirtir bir dilekçe ile başvurabilirler.

 

Not: Dilekçeler elden, kargo ya da APS ile 21/07/2014 saat 18:00’a kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.

58.
dönem
devlet
hizmeti
yükümlülüğü
kurası
i̇lanı
Yorum (2)
mecburi
MECBURİ TORPİL;Haberin fotoğrafında yer alan Hakkari,Van,Ağrı,Şırnak vb. iller gerçek mecburi hizmetin yapılacağı yerler bunlar torpilsiz garibanlar için. Birde münhal kadrolar açıklandığında göreceğiniz Bursa,Balıkesir,Mersin,Antalya vb iller olacak onlar ise canları nerede istiyorsa orada ''mecburi'' hizmet yapacak torpilli kişiler için. Kuraya katılanlar için şans dilemek isterdim ama malesef bu mümkün değil.
0
Cevapla
atanamayan
3. dönem kurası bugün çekildi.Bu kura nasıl bırsey ki en kotu yerleri bile yazmama ragmen gelmıyor. torpıl mı var varsa ne yapabılırım? Bırde atanan bırkac kısıyı arastırdım yılların eczacısı oldugunu gördüm..eczane eczacısı ya da başka kurumda eczacı fılan..yanı alan secımı yok bızde ama tecrubelılere öncelik mı verilıyor dıye merak edıyorum...bılgısı olanların tazvsıyelerını beklıyorum nereyı yazayım dogu bıle gelmiyor? bu sorunun yerı burası degıl ama baska baslık goremedım guncel bu konuyla ılgılı. teşekkürler
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir