Medimagazin logo

21 il sağlık müdürüne bakanlık müşaviri görevi

Sağlık Bakanlığı tarafından 21 il sağlık müdürlerinin bakanlık müşaviri olarak atandığı bildirildi.
21 il sağlık müdürüne bakanlık müşaviri görevi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


Malatya Sağlık İl Müdürü Hacı Bayram Zengin, Sağlık Bakanlığı teşkilat yasası gereği, 3'lü kararname ile Sağlık İl Müdürü olarak atanan il müdürlerinin bakanlık müşaviri olarak atandığını ifade edip, "Bu iller arasında Malatya da bulunması nedeniyle önümüzdeki günlerde Ankara'ya gideceğim. Ülkemiz ve Malatyamız için hayırlısı ne ise o olsun" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığı teşkilat yasası gereği, 3'lü kararname ile Malatya Sağlık İl Müdürü olarak atanan Hacı Bayram Zengin'in Sağlık Bakanlığı müşavirliği'ne atanması nedeniyle Malatya Sağlık İl Müdürlüğü'ne vekaleten Doktor Osman İçel'in baktığı bildirildi.

21
il
sağlık
müdürüne
bakanlık
müşaviri
görevi
Yorum (3)
Frankie Bellevan
(1-0) Olsun,bizim olsun.Bu "3'lü kararname" lafını duyunca,nedense iki dönem(71-74)ve(80-82) Galatasaray takımını çalıştırmış olan İngiliz Teknik adam Brian Birch aklıma gelir.Toprağı bol olsun. Adamın özelliği(80-82)dönemi,saha içinde 3'lü kombinezonlar oluşturarak rakip takım oyuncularının direncini kırmaktı.Bir nevi kaba tabirle rakip takım oyuncusunu yıllar öncesinde oynadığımız "ortada sıçan" durumuna düşürmek gibi bir şey.Yani "dar alanda,kısa paslaşmalar" desek sanırım daha doğru olur.
0
Cevapla
Atila Keskin
Türkiyede sadece 21 sağlık müdürümü var.Diğerleri neden duruyor.Yada hangi kriterlere göre merkeze alınıyorlar anlayabilen hele bir açıklasında bizde öğrenelim.
0
Cevapla
yazık yazık
diğer merkeze alınanların haberleri neden basına verilmiyor....bartın ve malatya duyuldu...diğer 16 tanesi hangi illerin müdürleri....bizimkiside inşallah merkeze TERFİ etmiştir....
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir