Medimagazin logo

2023 yılı Ocak dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurası yarın çekilecek

Sağlık Bakanlığı, 2023 yılı Ocak dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurasının yarın canlı yayında çekileceğini duyurdu
Kaynak: MEDİMAGAZİN
2023 yılı Ocak dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme suretiyle atanma kurası yarın çekilecek
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Başvurusu ret edilenlerden ret nedenine itiraz edenlerin ve hizmet puanına itiraz edenlerin itirazları değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonuçları Personel Bilgi Sistemi üzerinden ilan edilmiştir.

Kura çekilişi 31.01.2023 tarihinde saat 10:00 'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi)  üzerinden canlı olarak yayınlanacağından kuraya katılımcı alınmayacaktır.

İlan Metni

Kura Takvimi

Ek-1 Tablo için tıklayınız

*Stratejik  (Uzman Tabip, Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş tabibi ve Eczacı  unvanı) personel halen çalıştıkları kadro unvan ve branşında açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.
*Diğer sağlık personeli ise Ek-1 ' de yer alan tabloda halen çalıştıkları unvan ve branşlarının karşısında yer alan unvan ve branşta açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.

Münhal Kadrolar
 

 


 

saglik bakanligi
kura
istege bagli yer degistirme
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir